woolash reviews
در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
15 شبكه اجتماعي برتر جهان كدامند؟ معرفي مطالب جالب با لينك منبع
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :امين طيرانيان
تاريخ: ۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۳۱:۴۰

مردمان در هر نقطه از جهان براي استفاده از اشكال كانال هاي اجتماعي دلايل اختصاصي به خويش را دارا‌هستند ولي اين نكته فراوان ديدني مي باشد كه بدانيم كدام شبكه هاي اجتماعي توانستند سلايق و نيازهاي مردمان عالم را خوبتر ادراك كرده و درنتيجه دوستداشتني تر گردند . 
شبكه هاي اجتماعي پربازديد 1- فيسبوك (Facebook) فيسبوك (Facebook) بزرگ‌ ترين كانال رابطه اجتماعي (هم از لحاظ تعداد كل كاربران و نيز اعضاي حقيقي ثبت شده) در سراسر عالم مي باشد . اين شبكه اجتماعي دوست داستني در فوريه سال ۲۰۰۴ تاسيس و در طي ۱۲ سال برنده به جمع‌آوري بيش از ۱ .۵۹ ميليارد كاربر فعال ماهانه شد . سازه بر آمارهاي قانوني بيش از يك ميليون كسب و كار كوچك و متوسط از اين رسانه براي تبليغات تجاري خود به كار گيري مي‌كنند . فيسبوك در حالا حاضر حدود 2 ميليارد و 10 ميليون فعاليت ماهانه به وسيله كاربرانش دارد . 

سئو در مشهد
2- يوتيوب (Youtube) يوتيوب بزرگ‌ترين و محبوب‌ترين رسانه‌ي چهره‌اي در في مابين شبكه‌هاي اجتماعي هست كه در ۱۴ فوريه سال ۲۰۰۵ با همياري سه كارمند سابق پي پال تاسيس و بعد ها در نوامبر ۲۰۰۶ به ارزش ۱ .۶۵ ميليارد دلار توسط كمپاني گوگل خريداري شد . اين وبسايت در درحال حاضر حاضر بيش از 1 ميليارد و 500 ميليون بازديد ماهانه دارد . 
3- اينستاگرام (Instagram) اينستاگرام يك كانال اجتماعي تصويري است . اين پلت فرم در ۶ اكتبر سال ۲۰۱۰ شيوه اندازي شد و بيش از ۴۰۰ ميليون كاربر فعال دارااست و صاحب و مالك داراي اهميت آن هم فيسبوك هست . تعداد بسيار زيادي از كاربران از اين كانال براي پست كردن تصاوير سفر خود، دنياي مد، غذاهاي متعدد و قضيه علاقه خود، هنر و بقيه موضوعات شبيه به كار گيري مينمايند . يكي از عوارض محبوبيت اينستاگرام به واسطه‌ي فيلترهاي منحصربه‌فرد به شخصي مي باشد كه تجهيزات ويرايش عكس و ويديو را ساخت مينمايند . تقريبا ۹۵ درصد كاربران اين شبكه عضو فيسبوك نيز هستند و به‌اين ترتيب شما ميتوانيد با يك تير دونشان را هدف بگيريد . نيز هم اكنون اينستاگرام حدود 800 ميليون بازديد ماهانه دارااست . 
4- توئيتر (Twitter) توييتر در ۲۱ مارس سال ۲۰۰۶ تاسيس شد و دفتر كليدي آن در سان‌فرانسيسكوي كاليفرنيا مي‌باشد . شايد اين پرسش به ذهن شما هم رسيده باشد كه ارسال پست با استعمال از حداكثر ۱۴۰ كاراكتر درتوييتر، شيوه قابل قبولي براي تبليغات تجاري نيست اما بنا بر آمار، اين رسانه‌ي رابطه اجتماعي بيش از ۳۲۰ ميليون كاربر ماهانه‌ي فعال دارااست كه با به كارگيري از همين محدوديت ۱۴۰ كاراكتري اطلاعات خود را انتقال مي دهند . در قضيه تجارت، مشاغل مختلف از اين رسانه‌ي پر طرفدار براي تعامل با مشتريان خود، پاسخ‌د‌هي به سوالهاي آنها و انتشارآخرين خبر ها استفاده مي كنند و به طور همزمان تبليغات ويژه براي مخاطبين مختص خود را نيز پيگيري مي نمايند . 
5- رِديت (Reddit) يك شبكه‌ي اجتماعي مربوط به اخبار و سرگرمي مي‌باشد . كساني كه در اين وب سايت تصويب نام ميكنند مي توانند پست‌ها و لينك‌هاي بي واسطه خود را ارسال كنند . كاربران همچنين توانا به سازماندهي و تعيين شرايط خود را بر روي صفحات سايت با راي دادن مي باشند . ارسال‌هايي كه بيشترين راي مثبت را كسب كرده باشند در صفحات نخستين و يا كليدي وب سايت قرار مي‌گيرند . اين كانال بوسيله دو نيز اتاقي به نام‌هاي الكسيس اوهانيان و استيو هافمن كه از دانشجو يان دانش گاه ويريجينياي ايالات متحده بودند، در سال 2005 تاسيس شد و در حدود يك دهه آن‌گاه تعداد كاربران تصويب گرديده در اين وب سايت بيش از 36 ميليون استفاده كننده مي‌باشد و بازديد هاي آنلاين ماهانه‌ي آن هم بيش از 250 ميليون نفر هست . 
6- واين (Vine) واين يك كانال اجتماعي موبايلي ميان المللي براي آپلود و دانلود و اشتراك گذاري كليپ مي باشد كه به وسيله كانال اجتماعي توييتر پشتيباني مي شود . واين اين امكان را دارااست كه شما بتوانيد ويديو هاي خوشگل و كوتاه بسازيد و لحظات خوش خويش را با همگي دوستان خوب خود اشتراك بگذاريد و آنان مي توانند ويدئو شما را لايك كنند و نظراتشان را در رابطه با ويدئو شما اعلام كنند . براي ضبط ويديو خود كافي ميباشد به شرايط دوربين برويد و با نگه داشتن انگشت خويش بر روي كاغذ نمايش ضبط كليپ را ادامه دهيد . وقتي كه انگشت خود را از روي صفحه برداريد ويديو نيز متوقف مي شود و مي توانيد صحنه اي در موقعيت ديگري را ضبط فرماييد و در انتها فيض عمل خويش را با دوستانتان در توييتر به اشتراك بگذاريد . بازديد هاي آنلاين ماهانه‌ي واين در هم اكنون حاضر بيش از 200 ميليون نفر مي باشد . 
7- پينترست (Pinterest) پينترست (Pinterest) يك كانال اجتماعي نسبتاً نوظهوري است كه در ماه مارس 2010 تأسيس گرديده است و در همين زمان به موفقيت خيره كننده اي دست يافته و توانسته با سبك و سياق جديدي كه دارد، كاربران متعددي را به خويش جذب نمايد . پينترست مبتني بر عكس مي‌باشد كه بسيار مسئله اعتنا قرار گرفته و به يك عدد از قطب هاي انتشار عكس در دنيا تبديل گرديده مي باشد . در پينترست مي توانيد به تعداد نامحدود براي خويش گالري تصاوير توليد كرده و آن‌ها را في مابين ديگر افراد به اشتراك بگذاريد . پينترست براي تعداد و عنوان ها گالري ها و گونه عكس ها هيچ محدوديتي قائل نشده مي‌باشد . شما مي توانيد براي اهداف تبليغاتي و يا اين كه جذب بيننده براي سايتتان در پينترست فعاليت مي نمائيد . اين وبسايت مثل يك‌ بورد، تخته‌اي از تصاويري است كه شما مي‌توانيد از سايت‌هاي ديگري كه از آنها ديدن مي‌كنيد، سنجاق يا پين فرماييد . 
8- اَسك (Ask .fm) 
يك كانال اجتماعي جهاني ميباشد كه در آن كاربران پروفايل خويش را ايجاد مي نمايند و مي توانند سوالاتشان را به ديگر اشخاص ارسال نمايند . براي اولي توشه اين يك نوع رسانه اجتماعي ناشناس بود كه باعث شد كه سوالهاي اجباري ارسال شوند . اين تارنما در سال 2010 توليد شد و تاكنون توانسته و روز به روز ترقي كند و حدود 160 ميليون بازديد ماهانه را براي خويش داشته باشد . 
9- تامبلر (Tumblr) تامبلر يك اينترنت وب سايت و يك پلتفرم بلاگ ميباشد كه به يوزرها خويش اجازه ارسال متن، عكس ها، فيلم ها، پيوند ها، نقل عهدوپيمان ها و صدا را از نحوه tumblelog مي دهد . كاربران مي توانند كاربران ديگر را دنبال، و يا tumblelog خود را سري كنند كه استعمال از خدمات آن بسيار معمولي مي باشد . تامبلر 225 ميليون بلاگ داراست و در هم اكنون حاضر حدود 115 ميليون عمل ماهانه در آن ثبت شده مي‌باشد . 
10- فليكر (Flickr) فليكر يك عدد از بزرگ‌ترين سايت‌هاي اشتراك گذاري تصوير و ويدئو، سرويس ها اينترنت و جامعه ها آنلاين مي‌باشد كه به وسيله شركت ludicorp در سال ۲۰۰۴ توليد شد و درسال ۲۰۰۵ توسط ياهو خريداري شد . اين وب سايت به مرور به يك كانال اجتماعي مبتني بر عكس تبديل گرديده است . فليكر تا به هم اكنون در مجموع 100 ميليون عضو اثبات و 112 ميليون بازديد ماهانه فعال دارد . 
11- گوگل پلاس (Google Plus) ياز‌دهمي Google Plus يك شبكه اجتماعي ارائه شده توسط كمپاني گوگل ميباشد كه در سال 2011 معرفي شد . شبكه اجتماعي گوگل پلاس كه به G+ نيز پر اسم و رسم ميباشد براي اشتراك گذاري عكس و نوشته و لينك و پيوند زمينه به كارگيري قرار ميگرد . شبكه اجتماعي گوگل پلاس دارنده ويژگيهاي فراواني مي باشد . معمولا عمده شبكه هاي اجتماعي براي اشتراك گذاري اطلاعات در ميان عموم اجتماع به كار گيري مي شوند البته گوگل پلاس دارنده خصوصيت هاي خاصي براي بهبود كسب فعاليت مي باشد . گوگل پلاس نيز حال حدود 111 ميليون استفاده كننده فعال بصورت ماهانه دارد . 
12- لينكدين (Linkedin) لينكدين يك شبكه اجتماعي رشته اي مي‌باشد كه در سال 2002 به وسيله جف وينر توليد شد . اين كانال اصولا براي بهبود كسب و شغل هاي مختلف و آشنا كردن بقيه افراد با آن ها طراحي گرديده مي باشد . با اين حال، استفاده از لينكدين تنها به اين قضيه محدود نمي شود و كاربران اين كانال اجتماعي مي توانند از طريق آن، با افراد ديگري كه در حوزه كاري شان كار مي كنند، آشنا شوند و با آن ها رابطه برقرار كنند . گوگل پلاس هم درحال حاضر حدود 111 ميليون استفاده كننده فعال بصورت ماهانه دارااست . لينكدين هم حالا حدود 106 ميليون كاربر فعال بصورت ماهانه دارد . 
13- وي كي (VK) وي كي VK يك برنامه كانال اجتماعي ميباشد كه تمام مردم جهان را در كنار يكديگر عده مي نمايد و به آنان امداد مي‌نمايد به راحتي با يكديگر رابطه برقرار كنند . شما مي‌توانيد در اين برنامه به عزيزان خود پيام دهيد و مشاهده كنيد اوضاع زندگي آن ها چطور است . شما همينطور مي‌توانيد كارهاي ديگري مثل اشتراك گذاري عكس، تماشاي فيلم و گوش دادن به موسيقي را هم انجام دهيد . او كي هم حال حدود 95 ميليون كاربر فعال بصورت ماهانه دارد . 
14- كلاس ميتس (ClassMates) اين روز ها اشكال شبكه‌هاي اجتماعي موضوع استعمال قرار مي‌گيرد و در اين محيط در‌صورتي‌كه قصد داريد به‌عنوان يك دانشجو از خدمات اين فضاها به‌صورت تخصصي به كار گيري كنيد، Classmates را به شما سفارش مي‌كنيم . اين محيط يكي از قديمي‌ترين شبكه‌هاي اجتماعي در دنيا محسوب مي شود كه رندي كونترادز در سال 1995 ميلادي آن را در قالب يك خدمت شبكه‌اي مشترك راه‌اندازي كرده بود و در سال 2010 شبكه اجتماعي تكامل يافته آن را ارائه نمود . اين شبكه اجتماعي به‌گونه‌اي ساخته شده است كه همگي اعضاوجوارح به‌راحتي مي توانند دوستان خوب مهدكودك، دبستان، متوسطه، دبيرستان و دانش كده را در آن پيدا نمايند و در اكنون حاضر حدود 57 ميليون استفاده كننده فعال بصورت ماهانه دارااست . 
15- ميت آپ (Meetup) اينترنت تارنما Meetup (ميت آپ) يك كانال اجتماعي مجازي تأسيس شده در سال 2002 هست كه امكان برقراري ملاقات هاي گروهي آفلاين در سرتاسر عالم را مهيا مي كند . در Meetup يوزرها مي توانند به جستجو و عضويت در مجموعه هاي متفاوت پرداخته و با يكديگر در يك كلاب به فيس آفلاين ملاقات داشته باشند . مجموعه ها معمولاً در قضيه هاي كلي مثل سياسي، كتاب، سلامتي و بهداشت، فيلم، سرگرمي، شغل ها، بازي و . . . ايجاد گرديده اند . در واقع Meetup مكاني هست كه انسان هاي با علاقمندي هاي يكسان مي توانند يكديگر را پيدا نموده و به فيس مجازي با يكديگر ملاقات داشته باشند . اين كانال در سال 2017 بيش از 32 ميليون كاربر و 280 هزار مجموعه در سراسر جهان دارد . 

موضوع:
برچسب‌ها: سئو در مشهد،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]