woolash reviews
در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
معرفي مطالب جالب با لينك منبع
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :امين طيرانيان
تاريخ: ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۱۷:۱۸

مديركل نظارت بر استاندارد صنايع غذابي و كشاورزي سازمان ملي استاندارد ايران گفت: شايعات مبتني بر استفاده از گوشت‌هاي حرام براي تهيه سوسيس و كالباس را رد مي‌كنيم و پاسخگوي ابهامات مردم هستيم.

خريد اينترنتي گوشت مرغ
غلامرضا اميني اظهار كرد: در كشور بيش از ۶ هزار واحد توليدي در زمينه صنايع غذايي، كشاورزي، بهداشتي و حلال تحت نظارت سازمان استاندارد هستند كه اين واحدهاي توليدي بيش از ۱۲ هزار پروانه كاربرد علامت ملي استاندارد را دريافت كردند.
وي افزود: هرگاه علامت استاندارد بر روي مواد غذايي ديده مي‌شود بايد به دو نكته اساسي حتما توجه شود؛ يكي اينكه آنچه به سلامت مردم مي‌تواند مضر باشد حتما منطبق با استانداردها است و دوم اينكه برچسب موارد مصرف هر كالا بر روي آن درج شده است.
اميني تصريح كرد: كنترل‌ها فرآيندي دارد كه هم از واحد توليدي از طريق سيستم كنترل كيفيت واحد توليدي صورت مي‌گيرد و هم از طريق بازرسي محصول انجام مي‌دهيم و در استان توليدكننده مورد بازرسي قرار مي‌گيرد.
وي با اشاره به اينكه در طرح كنترل بازار در استان‌ها، ۱۴ هزار نمونه از بازار جمع‌آوري شده و انطباق بيش از ۸۵ درصد در فرآورده‌ها وجود داشت به طوريكه خوشبختانه بحران غذايي در كشور نداريم و انطباق بسيار بالاست، تأكيد كرد: سوسيس و كالباس همانند ساير محصولات مشمول طرح استاندارد اجباري در واحدهاي توليدي، توسط استاندارد تحت نظارت قرار گرفته و محصول سالمي را روانه بازار مي‌كنيم.
مديركل نظارت بر استاندارد صنايع غذابي و كشاورزي سازمان ملي استاندارد ايران با بيان اينكه استانداردها بايد درباره بذرها و سموم كشاورزي رعايت شود كه نظارت‌ها برعهده جهادكشاورزي است، يادآور شد: محصولات تراريخته مشمول قوانين اداره استاندارد نيست و تنها در دو محصول غذاي كودك و برنج تراريخته‌ها عملياتي مي‌شود.
وي با اعلام اينكه ۵۰۰ واحد در استان همدان تحت پوشش اداره استاندارد است كه ضريب نفوذ استاندارد در همدان صددرصد است، خاطرنشان كرد: بيش از ۵۲۴ پروانه كاربرد علامت استاندارد در استان صادر شده كه ۷۲۶ نوع فرآورده را تحت پوشش فعاليت قرار دادند.
اميني بازرسي از مراكز عرضه و توزيع را يكي از اقدامات خوب اداره استاندارد همدان عنوان و تأكيد كرد: امسال اين نهاد بيش از ۸ هزار و ۳۰۰ مركز عرضه و توزيع را بازديد كرده است.
ما نخواسته‌ايم به محور توسعه فكر كنيم
مديركل نظارت بر استاندارد صنايع غذابي و كشاورزي سازمان ملي استاندارد ايران همچنين در گردهمايي مديران كنترل كيفيت واحدهاي توليدي و خدماتي استان همدان، گفت: مديران كنترل‌كيفي نقش بسزايي در پياده كردن استانداردها در جامعه و واحدهاي توليدي دارند.
غلامرضا اميني اظهار كرد: با تأمل در اسناد بالادستي شاهد خواهيد بود كه به حوزه كيفيت و استاندارد توجه ويژه‌اي شده به‌طوريكه بند ۲۴ ابلاغيه اقتصاد مقاومتي از سوي رهبر معظم انقلاب اسلامي بر پوشش استاندارد متمركز شده است.
وي با بيان اينكه نيازمنديم در كشور براساس اسناد بالادستي براي رسيدن به چشم‌اندازها، به استاندارد برسيم، افزود: علاوه بر ابلاغيه مقام معظم رهبري، رئيس جمهور در منشور حقوق شهروندي و رئيس مجلس نيز بارها به مقوله استانداردسازي تأكيد داشته‌اند.
اميني اضافه كرد: محور توسعه در كشورهايي كه نيروي انساني كافي و قابليت‌هاي فراوان دارند، بايد به سمت توليد سوق داده شود كه اين مسأله درباره ايران محقق نشده به طوريكه محور اقتصاد در كشور نفت خام است و اين نشان مي‌دهد ما نخواسته‌ايم به محور توسعه فكر كنيم.
وي با اشاره به اينكه پالايشگاه ستاره خليج فارس و اراك با بالاترين كيفيت اقدام به توليد بنزين مي‌كنند و اين اهميت استاندارد را نشان مي‌دهد، به نقش مديران كيفي در پيشبرد اهداف كشور در مسير استانداردسازي، ادامه داد: اگر در صنعت و خدمت تحول ايجاد شود كشور توسعه خواهد يافت.
مديركل نظارت بر استاندارد صنايع غذابي و كشاورزي سازمان ملي استاندارد ايران با ابيان اينكه در نظام جهاني سيستم كنترل غذا به سمت تماميت هدايت شده كه اين مسئوليت در ايران برعهده سازمان استاندارد است، خاطرنشان كرد: كليه سياست‌گذاران كشور به اين نتيجه رسيده‌اند كه نظام استانداردسازي بايد پياده شود و تمامي نهادهاي ذيربط بايد در اين سيستم قرار گيرند.
وي با اشاره به اينكه سازمان ملي استاندارد ايران بيش از ۱۰۰ هزار نيرو دارد كه ۲۶ هزار نفر از متخصص‌ترين اينها مديران كنترل كيفيت هستند، يادآور شد: كشورها از نظر استانداردسازي به دو نوع كششي و يا فشاري تقسيم مي‌شوند.
اميني ادامه داد: اگر كشوري در نظام توليد خود استاندارد را پياده كند، كشور در مسير توسعه پايدار حركت كرده و اصطلاحا گفته مي‌شود نظام توليدي به استاندارد كشش دارد و در صورتي‌كه نظامي استانداردها را رعايت نكند بايد به ناچار و اجباري استاندارد را بپذيرد.
مديركل نظارت بر استاندارد صنايع غذابي و كشاورزي سازمان ملي استاندارد ايران خطاب به مديران كيفي حاضر در جلسه اظهار كرد: از طريق پياده‌سازي و تجديدنظر استانداردها راه را براي ارتقاء استانداردها هموار كنيد.
وي تأكيد كرد: تخصصي كه در مديران كنترل كيفيت وجود دارد، مي‌تواند به عنوان يكي از بال‌هاي پرواز سازمان استاندارد در افق ترسيم شده باشد و با بال ديگر كه همان نيروهاي سازمان است، مي‌توان جامعه خوبي را ترسيم كرد.
مديركل استاندارد استان همدان نيز گفت: بايد با همت بيشتر بايد بين توليدكنندگان فضاي رقابت ايجاد كرده و كيفيت محصولات را بيش از پيش ارتقاء دهيم.
محمد مددي افزود: بعد از سال‌ها پيگيري، در دي‌ماه قانون تقويت و توسعه استاندارد كشور توسط رئيس جمهور ابلاغ شد كه با كمك مديران كنترل كيفي مي‌توانيم استاندارد را در جامعه پياده كنيم.
وي خطاب به 400 نفر از مديران كنترل كيفي موجود در موضوعات مختلف در سطح استان اظهار كرد: به هيچ عنوان تجربيات و دانش خود را دست كم نگيريد چرا كه مسئوليت مهم و خطيري است.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :امين طيرانيان
تاريخ: ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۰۱:۴۴

نكات امنيتي اينترنت احتمالا شما هم تحت عنوان يك رئيس تارنما , با خويش تامل نموده ايد كه داده ها وبسايت معمولي شما بها ربودن و هك نمودن را ندارد , ولي بايستي دقت داشته باشيد كه همه وبسايت ها همواره در معرض تهاجم ها هكرها قرار دارا هستند . 
طراحي سايت در مشهد
مغاير تصور عموم , انگيزه عمده رخنه هاي امنيتي صورتگرفته خير سرقت داده ها شما و يا اين كه از دسترس بيرون نمودن تارنما بلكه سوء استفاده از اينترنت سرور در جهت منافع هكر ها است . در بعضي از مورد ها هكر ها كارايي دارا‌هستند با استفاده از اينترنت سرور شما يك سيستم Email Relay فعال‌سازي كرده و مبادرت به ارسال پست الكرونيكي هاي انبوه تبليغاتي كنند و در بعضا ديگر از مواقع هم از سرور شما تحت عنوان يك منبع پوشه سرور براي لود فولدر هاي كثيف و غير رسمي خويش استفاده مي نمايند . 
چنين هك هايي معمولا به طور خودكار و بوسيله اسكريپت هاي از پيشين مهيا شده اي انجام ميگردند . اسكريپت هاي مذكور كليه وب را براي يافتن وب سايت هايي با حفره هاي امنيتي تعريف شده , كاوش كرده تا انگيزه آخري خويش را پيدا نمايند . 
در‌اين اينجا به شرح بعضا نكات حساس كه در تيم پرتوبيتا براي محافظت امنيت داده ها و وبسايت هاي مشتريان خويش مورد علاقه قرار داده است ميپردازيم . 
امنيت سرور 
تمام موردها امنيتي حتمي را براي مراقبت از سرورها و همينطور سايت شما انجام رعايت ميگردد , بعضا از اين مورد ها عبارتند از : 
اخذ ورژن پشتوانه سرور به طور زمان اي . استفاده از فايروال هاي توانمند و مسدود كردن همگي پورت هاي غير لازم سرور . استفاده از سرور جداازهم براي حفظ ديتابيس ها تا در صورت هك شدن سرور اساسي داده ها زخم نبيند . ايمن مقابل SQL Injection 
حمله ها SQL Injection وقتي فيس مي دهند كه اشخاص هكر از پارامترهاي URL با فرم زير اينترنت براي دسترسي به ديتابيس شما استفاده نمايند . هنگامي كه از قالب استاندارد Transact SQL استعمال شود , اضافه كردن كدهاي مخرب و دزد دربين كدها به آساني به وسيله هكرها قابليت پذير خواهد بود . 

سئو در مشهد
اين اشخاص با اضافه كردن چنين كدهايي مي‌توانند جداول شمارا تغيير تحول دهند , داده ها ديتابيس شمارا اخذ نمايند و يا اين كه بعضي داده ها داراي اهميت شمارا حذف كنند . البته مي توان از پيدايش چنين اتفاقاتي با استفاده از كوئري هاي پارامتردار جلوگيري كرد . در گويش هاي برنامه نوسي اي كه بوسيله كارشناسان تيم پرتوبيتا مورد استفاده قرار ميگيرد از اين قابليت و امكان پشتيباني نموده و بانك هاي اطلاعاتي شما ايمن خواهند بود . 
استفاده از SSL 
SSL يك پروتكل امنيتي براي امن سازي فضاي انتقال داده ها در وب مي‌باشد . بدين ترتيب استفاده از اين پروتكل در مواردي كه نياز به انتقال داده ها فردي و خصوصي يوزرها بين تارنما و اينترنت سرور يا اين كه ديتابيس موجود است , قادر است موجب ارتقا امنيت انتقال اطلاعات گردد . اهميت استفاده از SSL از آنجاست كه اكثري از هكرها داده ها انتقال يافته بين سرور و وبسايت ها را رديابي ( Sniff ) مي نمايند و درصورتي كه محيط اين انتقال از امنيت كافي برخوردار نباشند , آن‌ها مي‌توانند به راحتي داده ها كاربري و فردي هر يك از يوزرها را به سرقت ببرند . 
اس اس ال سازه به درخواست شما در پباده سازي و پياده سازي تارنما شما از اين پروتكل رمز گذاري اطلاعات استفاده خواهد شد تا امنيت داده ها يوزرها شما مراقبت شود . 
ايمن مقابل XSS 
عمليات Cross site scripting به هنگامي گفته ميگردد كه شخص هجوم كننده عملكرد نمايد تا با بيش تر نمودن كدهاي اسكريپت JavaScript به فرم اينترنت , كدهاي مخرب خويش را براي بازديدكنندهاي سايت شما اجرا كند . در مجموعه پرتوبيتا هنگام پباده سازي و ساخت سايت هاي مشتريان , داده ها پيش از ارسال كد گذاري ميشود تا چنين عملي ممكن نباشد . 
اعتبار سنجي سمت سرور و اعتبار سنجي فرم ها ( Server side/Form Validation ) 
عمليات اعتبار سنجي در سايت ها مدام مي بايست در هردو سمت مرورگر و سرور صورت بپذيرد . مرورگر مي تواند تا بعضي از خطاها معمولي و متداول مثل عدم وارد كردن داده ها در فيلدهاي واجب يا اين كه وارد كردن نوشته در فيلد شماره گوشي تلفن را شناسايي و به استفاده كننده اعلام كند . 
اما چنين اعتبارسنجي هايي شايد كنار نهاده شوند . ما در اينجا تمام مواقعي از اين دست را به وسيله مرورگر اعتبار سنجي كرده و تاييد اعتبار موردها پيچيده خيس نظير جلوگيري عمليات به دليل وجود كدهاي مخرب , داخل شدن اسكريپت هاي مازاد به ديتابيس يا اين كه وجود احتمال پيدايش نتايج غير مناسب در برنامه را بر عهده سرور قرار ميدهيم . 
استفاده از قابل انعطاف افزارها و تكنولوژي هاي جديد! 
اين مسئله شايد به عينه براي همگان صريح باشد , ولي تاكيد آن هم خالي از لطف نيست به اين دليل‌كه آپديت محافظت همه قابل انعطاف افزارهاي مورد استفاده براي نگهداري امنيت تارنما به طور كامل با اهميت است . اين مورد نيز براي سيستم ادله سرور صاحبخانه و نيز براي قابل انعطاف افزارهاي مورد استفاده در وبسايت مثل CMS ها يا اين كه Forum ها راستگو است . وقتي كه حفره هاي امنيتي اگرچه كوچك در يك اپليكيشن پديد آيند , هكر ها تخت گاز با سوء استفاده از آن‌ها به سرور يا اين كه وب سايت شما رخنه مي نمايند . لذا همگي آفريننده هاي اپليكيشن در عالم همت مي نمايند تا حفره هاي امنيتي جانور در توليدات خويش را با ارايه بسته هاي پيدايش رساني به يوزرها برطرف سازند و به مرور زمان اپليكيشن خويش را عليه نفوذهاي امنيتي مقاوم خيس نمايند . 
در استفاده از سرويس ها مجموعه پرتوبيتا مي‌توانيد اين اطمينان را داشته باشيد كه كليه قابل انعطاف افزارهاي مورد استفاده در ساخت وبسايت شما و مراقبت سرورهاي كمپاني از جديدترين و ايمن ترين توليد ها روز جهان استفاده مي‌شود . 
رمز گذاري توسعه يافته در گذرواژه ها 
نسبتاً تمامي مي‌دانند كه بايستي از پسوردهاي پيچيده استفاده نمايند ولي متاسفانه اطلاع آنها از اين قضيه به‌اين معني نيست كه در كار هم مدام آن را رعايت مي نمايند . تعيين سر هاي عبور پيچيده و طولاني براي بخش هاي مديريتي سرور و تارنما , امري به طور كامل حساس است . البته همينطور بايستي با تمرين يوزرها معمولي براي تعيين پسوردهاي مطلوب هم به مراقبت امنيت حساب هاي كاربري آن‌ها امداد نمود . 
احتمال دارد يوزرها معمولي شما از اعمال چنين قانون ها مشقت بار گيرانه اي چندان خشنود نشوند البته اعمال شرايطي مثل الزام به تعيين پسوردهايي با دست‌كم هشت كاراكتر و ساخته شده از حروف بزرگ و كوچك انگليسي , اعداد و علامت ها قادر است ياري بسزايي در ارتقاء ضريب امنيتي حساب هاي يوزرها كند . 

در پباده سازي و پياده سازي وبسايت ها بوسيله مجموعه پرتوبيتا پسوردهاي گزينش شده براي كليه حساب ها با مقادير رمزنگاري شده در مقر هاي داده مراقبت شوند . 
مثلا پسوردها با الگوريتم hashing مثل SHA ذخيره ميشوند . با استفاده از اين الگوريتم , در هر توشه كه استفاده كننده پسورد خويش را براي ورود به سيستم وارد مي نمايد , در واقع صرفا مقادير كدشده بين استفاده كننده و سرور جابجا مي گردند و رديابي آن‌ها به آساني قابليت پذير نخواهد بود . 
همينطور براي امنيت بيشتر سيستم احراز نام و نشان از طريق Salt نمودن پسوردها استفاده مي‌شود . روش Salt در هنگام ذخيره پسورد در مقر داده , اندازه حرفه اي تصادفي را به آن طولاني تر خواهد كرد و در واقع سر عبور استفاده كننده را با كاراكترهاي ديگر مخلوط كرده و بعد آن را ذخيره مي نمايد . با استفاده از الگوريتم رمزنگاري SHA و همينطور روش Salt به طور تركيبي , از امنيت در ذخيره پسوردها اطمينان حاصل مي‌نماييم . با اين روش , حتي‌در در صورتي هكرها به ديتابيس شما SQL Injection هم كنند , بازهم توانا به دستيابي به رمزهاي عبور نيستند . همينطور براي حدس زدن و يافتن چنين پسوردهاي حفاظت شده اي از روش تهاجم ها Bruteforce هم هكرها به زمان فراوان مضاعف و امكانات فراوان گران قيمتي نيازمندند . 
استفاده از ابزارهاي امنيتي 
وقتي كه تصور ميگردد همه استراتژي هاي حتمي و قابليت پذير را براي مراقبت امنيت وبسايت به عمل بسته شده‌است , بعد از آن زمان آن فرا مي‌رسد تا امنيت تارنما يا اين كه سرور را آزمون كنيم . موثرترين روش انجام اينكار استفاده از ابزارهاي امنيتي است كه معمولا با اسم امتحان نفود ( Penetration Test ) شناخته مي گردند . 
در تيم پرتوبيتا در توليدات قدرتمندي دراين باره استفاده ميشود . اين ابزارها مشابه به اسكريپت هاي درج شده به وسيله هكر ها كار مي كنند و همه احتمال ها و ضعف هاي امنيتي تارنما يا اين كه سرور را مي سنجند تا در غايت با يك كدام از متدهايي كه پيش از اين توضيح داده شد , نظير SQL Injection به آن نفود كنند . 
بعضا از توليد ها كه براي اين مراد مورد استفاده قرار ميگيرند : 
Netsparker : مطلوب براي آزمون كردن روش هاي يورش SQL Injection و XSS OpenVAS : اين اپليكيشن تحت عنوان يكي‌از توسعه يافته ترين ابزارهاي اسكنر امنيتي نوشته گشوده شناخته مي گردد . اين ابزار دلخواه براي كپي بيش تر از 25000 جور از زخم پذيري هاي احتمالا . متخصصان پرتوبيتا يك قدم به بالاتر برداشته و به طور دستي نسبت به نفود به ديوار امنيتي خويش با استفاده از تغيير تحول مقادير Post و Get مي‌كنند تا از امنيت بي نقص سرورها اطمينان حاصل نمايند . ابزارهاي Debugging غير مجاز مي باشد با آماده كردن قابليت جداسازي اين مقادير در يك درخواست HTTP كه بين مرورگر و سرور در حالا انتقال است , قابليت و امكان بررسي اين مورد را مي دهند . يكي اشكال چنين ابزارهاي محبوبي Fiddler اسم دارااست .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :امين طيرانيان
تاريخ: ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۲۴:۰۸
اگر شما هم از جمله افرادي هستيد كه به عكاسي علاقه مند هستيد و دوست داريد عكس هاي خود را به فيلترهاي مختلف ويرايش كنيد اين اپ حرفه اي را همين الان دانلود كنيد. 

اين اپليكيشن كه حدود 3.99 دلار در اپ استور به فروش مي رسيد الان به مدت محدود در اپ استور رايگان شده است.خريد گيفت كارت

شما در اين برنامه قادريد علاده بر استفاده از فيلتر هاي گوناگون خود برنامه به ساخت قيلتر ها و افكت هاي ممورد علاقه خود نيز بپردازيد و ان گونه كه خود تمابل دارين انها را طراحي نماييد. علاوه بر ان شما مي توانيد با اين نرم افزار پيشرفته به اضافه كردن متن به تصوير خود نيز پرداخته و شكل و شمايل جديد و نويني به ان اضافه نماييد. سياه و سفيد كردن عكس ها نيز از ديگر قابليت هاي اين نرم افزار مي باشد.

از ساير امكانات اين اپ فوق العاده مي توان به ابزار تصحيح كننده عكس اشاره كرد كه قادر است در كسري از ثانيه كيفيت كلي عكس را به ميزان قابل توجهي افزايش دهد. همچنين وجود فيلترها و افكت هاي منحصر به فرد و زيبا در دسته بندي هاي مختلف همچون Portrait و Urban قطعاً جلوه منحصر به فردي را با تصاويرتان مي بخشد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :امين طيرانيان
تاريخ: ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۴۰:۳۲

كله ‌پاچه يك غذاي بسيار چرب و پرانرژي است و از پروتئين بالا و با كيفيتي برخوردار است.

كله پاچه مفيد براي بافت‌هاي بدن
 مرتضي صفوي گفت: پروتئين موجود در كله‌ پاچه براي رشد و ترميم بافت‌هاي بدن بسيار مفيد است.

اين متخصص تغذيه در گفت و گو با فارس افزود: كله ‌پاچه يك غذاي بسيار چرب و پرانرژي است و از پروتئين بالا و با كيفيتي برخوردار است.

خريد گوشت قرمز

به گزارش فرهنگ نيوز، مرتضي صفوي در رابطه با خواص درماني پاچه گوسفند و گاو اظهار داشت: پاچه گوسفند در مقايسه با ساير قسمت‌هاي آن كه مورد مصرف غذايي قرار مي‌گيرد چربي كمتري دارد و منبع پروتئيني مناسب براي بدن به شمار مي‌رود.
وي افزود: پاچه گوسفند و گاو به دليل اينكه حاوي كلسيم زيادي است مصرف آن براي درمان پوكي استخوان و افرادي كه مدام دچار شكستگي استخوان مي‌شوند، مناسب است.

مهم ترين خاصيت پاچه گوسفند: رفع گرفتگي صدا و سرفه‌هاي خشك

افرادي كه قدرت حسي آنها افزايش يافته و صداها يا بوهاي كم، آزارشان مي‌دهد(حواسشان حساس‌تر از معمول شده است)، با مصرف پاچه مشكلشان بهبود مي‌يابد.

اين متخصص تغذيه با تاكيد بر اينكه مصرف مغز گاو و گوسفند به هيچ عنوان توصيه نمي‌شود، تصريح كرد: هر مغز گاو و گوسفند به اندازه 8 تخم مرغ كلسترول داشته بنابراين مصرف آن براي بدن ضرر دارد، البته مصرف مقدار اندك آن در فواصل طولاني براي نوجوانان در حال رشد موردي ندارد.

صفوي با اشاره به اينكه بدن انسان روزانه به 3 واحد گوشت و پروتئين نياز دارد، گفت: زبان گوسفند 3 واحد و پاچه 2 واحد پروتئين به شمار مي‌رود، بنابراين بيماراني كه كلسترول داشته و يا دچار نقرس هستند نبايد از كله‌پاچه استفاده كنند.

وي افزود: مصرف آبغوره، نارنج و ليموي تازه به دليل داشتن آنتي‌اكسيدان همراه كله‌پاچه جذب چربي را كاهش مي‌دهد، همچنين بهتر است كله‌پاچه را به عنوان غذاي اصلي و در وعده ظهر استفاده كنيم.

اين متخصص تغذيه اظهار داشت: افرادي كه عادت دارند هنگام ظهر، وعده ناهار را زودتر ميل كنند، بهتر است از مصرف كله‌پاچه براي صبحانه بپرهيزند.
موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :امين طيرانيان
تاريخ: ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۲۵:۳۱

آزمايش كاربردي بودن پباده سازي وب سايت بوسيله تلفن همراه سهل و آسان استخيلي از مردمان مي‌پندارند كه براي اجراي يك آزمايش كاربردي بودن هاي همراه نياز به مهارت خاصي دارا‌هستند . صحيح نيست . در صورتيكه شما مدام اين آزمايش كاربردي را با كامپيوترها اجرا مي نموديد , حالا به شما مي‌گوييم كه ميتوانيد به وسيله موبايل هاي همراه هم اين عمل را انجام دهيد . شما فقط مي بايست به جزئيات مهمي دقت نماييد : تجهيزات , محيط دلخواه براي اجراي آزمايش , و تعيين يوزرها درست و متناسب .
بهينه سازي سايت
تجهيزات
يكي مشكلات بزرگ در آزمايش كاربردي بودن پباده سازي وبسايت به وسيله موبايل هاي همراه براين اساس است : چه گونه مانيتور و كارايي هاي آن را ثبت مي كنيد؟ در مطالعاتي كه به وسيله كامپيوتر ها انجام مي‌شود , شما ميتوانيد اپليكيشن ثبت برگه نمايشي نظير MORAE , CAMTASIA و يا اين كه OVO STUDIOS به فعاليت ببريد , ولي در استفاده از تلفن همراه هاي همراه در‌اين آزمايش ها , چه مواقعي را مي‌توانيد استفاده كنيد؟ نرم افزار هاي ثبت عملكردهاي مانيتور براي تلفن همراه هاي همراه , در پروسه اول و ابتدايي خويش هستند ; اكثر اوقات نياز به يك JAILBROKEN دارا‌هستند كه به استفاده كننده اذن نمي دهد تا از قابليت و امكان هاي موبايل همراه به نحو احسنت استفاده كند ( مثلا , UX RECORDER در سيستم برهان هاي IOS فقط در حالتي كه كه استفاده كننده از برنامه مرورگر استفاده نمايد , ميتواند مانيتور متبوع را ثبت كند ) . اپليكيشن ثبت كاغذ به تدريج با حركات انگشت در تلفن همراه هاي همراه عمل مي نمايد : پژوهشگران ناچار خواهند بود تا از دوربين مجزايي به عمل ببرند تا بتوانند سعي هاي كمپاني كنندگان را كه با حركات انگشت خويش در‌اين ابزارها انجام مي دهند را ثبت كنند .
به همين عارضه ها , وقتي كه آزمايش كاربردي بودن پباده سازي وبسايت در تلفن همراه هاي همراه اجرا ميگردد , ثبت داده ها به وسيله يك دوربين فرنگي قادر است روش ارجح تري باشد . نسبتاً هر دوربين فيلم برداري قادر است استعمال شود , اما به شرطي كه وقتي كه يوزرها وب سايت روي اين موبايل هاي همراه فعاليت مي نمايند , اين اپليكيشن بتواند روي سعي هاي آنها در‌اين ابزارها تمركز كنند . در حالي كه قابليت پذير است تا دوربين مداومي را در روي سه شالوده بر بالاي تلفن همراه هاي همراه در اختيار بگذاريم , خيلي از دانشمندان در اجراي آزمايش كاربردي بودن پباده سازي تارنما , ترجيح مي دهند تا اينترنت كم و يا اين كه دوربين مستند سازي را همراه با قابل انعطاف افزاري استفاده كنند كه به آن‌ها اذن ميدهد تا به صورت هم‌زمان در كامپيوتر ها به بررسي بر روي پروژه آزمايش پباده سازي وبسايت در موبايل ها همراه بپردازند . اين دستور به مجريان اين آزمايش اذن ميدهد تا آن چه كه كمپاني كنندگان در تلفن همراه همراه شان انجام مي دهند را سواي دخالت در فرايند اجراي عملكردهاي شان , تحليل فرمايند . در مطالعات آزمايش كاربردي بودن پباده سازي تارنما به وسيله موبايل هاي همراه , ما دو جور دوربين به فعاليت ميبريم : دوربيم مستند سازي و يا اين كه اينترنت كم . مزيت ها و مضراتي در رابطه هريك از آنان موجود است .

دوربين مستند سازي
از جايي كه‌اين دوربين در وضعيت ثابتي ايستاده است , كمپاني كنندگان اين آزمايش مي بايست تلفن همراه همراه خويش را در مسير ضبط اين دوربين قرار دهند . آن‌ها اكثر وقت ها كارايي مي نمايند تا براي راحتي عمل , موبايل همراه خويش را روي ميز قرار دهند و يا اين كه تلفن همراه را در دست خويش نگاه دارا هستند ( هر چند در اين صورت كيفيت كليپ از حد مناسب كمتر ميگردد ) . كمپاني كنندگان در صورت نياز , نيز چنين ميتوانند حالت قرارگيري تلفن همراه همراه را از شرايط افقي به عمودي و يا اين كه بالعكس تغيير‌و تحول دهند .
دوربين مستند سازي , عملكردهاي مانيتور موبايل همراه را ثبت مي كند ; به صورت بي واسطه و زنده مي توان در لب تاپ هايي , روي اجراي اين نوع آزمايش ها تحليل و مدير نمود .
دوربين هاي مستند سازي در ارزش ها و مرحله كيفي متفاوتي جان دار مي‌باشند . ما از ELMO ( كه مرحله كيفيتي بالايي را در بر دارااست ) و IPEV ( كه كمترين كيفيت را دارا ميباشد ) استفاده مي كرديم . در شايسته ترين دوربين هاي مستند سازي هم مواقعي از قبيل تهيه فوكوس دوربين , تغيير‌و تحول و تصحيح تصاوير و بضاعت براي زوم سواي تغيير‌و تحول كيفيت تصوير و يا اين كه ويديو , به طور دستي انجام مي گردد . آنها نيز چنين شالوده اي قابل تهيه و تنظيم دارا‌هستند كه اذن مي‌دهد كه مجريان آزمايش , روي همت تلفن همراه همراه و تبلت كمپاني كنندگان به طور هم زمان آناليز داشته باشند .

اينترنت كم ها و دوربين هاي خويش موبايل همراه .
اينترنت كم ها ديگر ابزار هايي ميباشند كه ميتوانند براي موبايل همراه و اجراي آزمايش كاربردي بودن پباده سازي تارنما استفاده شوند تا بتوانيم تلاش ها مانيتور را ثبت و ضبط كنيم . اين ابزار در بعضي لب تاپ ها از پيش موجود هست و در بعضا مورد ها نيز مي بايست به طور منقطع خريداري و روي لب تاپ ها نصب نمود . بعد يوزرها وبسايت , موبايل هاي همراه خويش را به سوي چارچوب اين اينترنت كم ها قرار مي دهند كه نسبت به موقعيتي كه تلفن همراه را روي ميز قرار مي دهند , براي اجراي كارايي يوزرها وبسايت متناسب خيس است .
اين‌كه اينترنت كم ها در چه مقدار اي باشند , مي‌توانند روي چگونگي ثبت و ضبط عملكردهاي مانيتور در تبلت ها تاثير بگذارد ( از اين رو ميزان هاي كوچك اين ابزار ها متناسب آزمايش پباده سازي وبسايت در تبلت ها نمي‌باشد ) . كيفيت اين اينترنت كم ها هم دوچندان حتمي است , چون مسافت و مكان قرار گيري اينترنت كم و موبايل هاي ملازمت كه در دست كمپاني كنندگان اين آزمايش موجود هست , به طوري است كه صرفا دوربين كيفيت عالي مي‌تواند اين عملكردها را ثبت كنند .
جور ديگري از اينترنت كم ها در تلفن همراه هاي همراه درنظرگرفته شده شده‌است ; در وبسايت ها ميتوانيد در اين مورد راهبرد هاي مضاعف متعددي به دست آوريد .
اينترنت كم ها بايستي به طور دستي , تهيه و زوم شوند . در صورتيكه نيز وضعيت خودكار را تعيين ميكنيد , دوربين قادر است به طور خودكار روي انگشت كمپاني كنندگان تمركز كند تا روي خويش مانيتور ابزار متبوع .
اگرچه دوربين تلفن همراه همراه در صدر شايد به لحاظ جالب خيس از دوربين هاي مستند سازي باشد ( نيز از لحاظ بها و نيز از حيث شرايط قرار گيري ) , در فعاليت مضراتي هم در آن‌ها موجود است . ابتدا , دوربين هاي موبايل همراه اكثر وقت ها دوچندان سنگين وزن ميباشند ( دست‌كم 200 گرم مي باشند ) كه يوزرها در استفاده از آنان به‌سرعت خسته مي‌شوند و آن را روي ميز قرار مي دهند . دوم , كيفيت تصوير اين دوربين ها اكثر وقت ها كمتر از دوربين هاي مستند سازي هستند . سوم , اكثر وقت ها اين شيوه چاره براي تبلت ها متناسب نميباشد ; چون ميزان مانيتور آنها زياد بزرگ خيس است و ضبط و ثبت عملكردها به طور بي نقص و به طور با صرفه قابليت پذير نمي‌باشد و نمي‌توان فيض هاي با صرفه اي از آنها به دست آورد . نهايي مورد منفي در اين باره كه از اهميت كمتري برخوردار نيست , عدم اجراي همت ها در وضعيت افقي است . راه‌حل هايي براي مقابه با اين مساله موجود هست - به عنوان مثال , در صورتي موبايل همراه دارنده دوربين و يا اين كه اينترنت كم مجزايي باشد , نيازي نيست تا خويش اينترنت كم به شرايط افقي قرار بگيرد , مي توان ابزار را به طور كلي در موقعيت افقي قرار داده و از آن استفاده نمود . اين مورد بدين مفهوم مي‌باشد كه استفاده كننده نيازي ندارد تا حركات بيش تر اي را با انگشت خويش در موبايل ها همراه انجام دهد تا اينترنت كم متبوع به خير عمل نمايد .

اپليكيشن .
از هر دوربيني كه در آزمايش پباده سازي سايت استفاده مي‌كنيد , فرقي ندارد , شما نياز به شيوه هايي داريد تا در كامپيوترها روي مراحل مطالعات بررسي نماييد و بتوانيد عملكردهاي كمپاني كنندگان را زير لحاظ خويش بگيريد . دوربين هاي مستند سازي و اينترنت كم ها معمولا همراه با قابل انعطاف افزارهايي ميباشند كه قابليت و امكان چك و بازرسي زنده را در كامپيوترها آماده مي نمايند . هنگامي كه شما بتوانيد در مانيتور بزرگي , روي اين آزمايش پباده سازي وب سايت ارزيابي داشته باشيد , مي‌توانيد از تكنيك هايي در روش آزمايش پباده سازي وبسايت به روش سنتي هم سود ببريد و در مانيتور كامپيوتر خويش منتشر نماييد - مثلا , شما مي‌توانيد از قابل انعطاف افزاراي ثبت عملكردهاي مانيتور مطلوب تان , نظير موردها زير امداد بگيريد :
MORAE , CAMTASIA , OVO و يا اين كه GOTOMEETING و WEBEX .
حداكثر دو نفر مي‌توانند روي ويدئوهاي مو جود در مانيتور لب تاپ ها ارزيابي كنند ; اما قابليت و امكان داراست تعداد بازديدكنندگان و يا اين كه محاسبه كنندگان روي اين فيلم ها و تلاش هاي جانور در آزمايش پباده سازي وب سايت , به وسيله پورت هايي به لب تاپ و يا اين كه كامپيوتر هاي ديگر ارتقا پيدا نمايد .
بعضي از دوربين ها خويش دارنده اپليكيشن ضبط كليپ هستند ; در صورتي‌كه شما نيز اين قضيه را دارا ميباشيد , مي‌توانيد از ثبت عملكردهاي مانيتور صرفه لحاظ كرده و از اپليكيشن اين دوربين ها در قبال استفاده كنيد . مورد منفي كه در‌اين در ميان موجود است اين است كه اكثر اوقات اين قابل انعطاف افزارها , نياز به توان محاسبه زياد بالايي نسبت به بقيه قابل انعطاف افزارهاي ثبت عمليات مانيتور دارا ميباشند .
طراحي سايت در مشهد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :امين طيرانيان
تاريخ: ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت: ۰۳:۰۷:۳۵

گيفت كارت اپل يا اين كه گيفت كارت آيتونز iTunes گيفت كارت آيتونز همان طور كه از نام آن معين هست به معناي “كارت هديه شركت اپل” كه از اين اعتبار مجازي براي هديه دادن يا اين كه استفاده فردي در دكان گرانقدر اپل به كارگيري مي شود . (خاطرنشان مي كنيم كه iTunes وسيع ترين پايگاه موسيقي آنلاين مي باشد) . 
آيتونز iTunes نرم افزار شركت اپل Apple جهت انتقال اطلاعات در بين دستگاه هايش (گوشي هاي آيفون، تبلت iPAD و يا نوا پلير iPod) به كامپيوتر شخصي ارائه كرده ميباشد . همينطور اين قابل انعطاف افزار براي خريد اپليكيشن App، بازي، موسيقي، فيلم و كتاب يا اين كه تماشاي فيلم و آهنگ مورد استعمال قرار مي‌گيرد . بصورت كلي به كارت هاي هديه، گيفت كارت itunes نيز گفته مي شود . 
خريد گيفت كارت
براي استفاده از گيفت كارت اپل ايفون ، يوزرها هيچ محدوديتي نخواهند داشت و در هفت روز هفته مي توانند به خريد از دكان بزرگ اپل (iTunes Store يا App Store) بپردازند و يا به مقدار زمينه نياز خود از اعتبار گيفت كارت اپل خويش به كارگيري كنند و در آينده از اعتبار باقي‌مانده آن به كار گيري نمايند . بدين ترتيب گيفت كارت ايفون هيچگونه تاريخ انقضايي نداشته و امكان نقل و انتقال اعتبار شما در گيفت كارت وجود ندارد . 
همه اشخاصي كه صاحب و مالك يك عدد از دستگاه هاي كمپاني اپل را مي باشند براي استفاده از خدمت هاي رايگان، غير بدون‌پول و ويژه اپل مي بايست با ساخت اپل ايدي اپل آشنا باشيد يا با خريد اپل اي دي به AppStore وارد گرديد (sign-in)، آن‌گاه با خريد يكي از گيفت كارت هاي فوق، و با فراگيري شارژ اكانت اپل ايدي كه فراگيري آن مو جود مي باشد نسبت به شارژ اپل اي دي خود اقدام فرماييد و از خدمت ها استفاده كنيد . يك عدد از اين خدمت ها شارژ ايكلود iCloud مي باشد كه در زير بصورت مفصل در قضيه آن كلام شده هست . 
براي خريد قابل انعطاف افزار اپل هم پس از خريد گيفت كارت اپل و شارژ Apple ID خويش از نحوه گوشي يا نرم افزار ايتونز استور وارد حساب اپل خود گرديد و با دقت به نياز خويش قابل انعطاف افزار هاي بدون پول Free يا تجاري غير بدون پول را دريافت و نصب فرمائيد . قابل تاءمل ترين نكته نيز براي درايت شما دوستان اين ميباشد كه بدانيد اپل در قبال فروش نرم افزار هايش برخي TAX يا ماليات از شما كسر خواهد كرد كه اين عدد در حدود 1 تا 5 سنت يا بخش اعظم مي باشد كه مي بايست به آن دقت داشته باشيد . 
سرويس اپل كلود iCloud علاوه بر اين با استعمال از گيفت كارت Apple شما قدرتمند به خريد پلن هاي موسيقي نامحدود و همچنين خريد فضاي آي كلود iCloud – فضاي ابري كمپاني اپل – مي باشيد . شركت اپل به همه iDevice داران فضاي 5 گيگابايتي ابري بدون‌پول داده است كه در صورت نياز، كاربران مي توانند به پلن هاي حجمي 50گيگابايتي، 200 گيگابايتي، 1 ترابايتي و 2 ترابايتي ارتقاء دهند . آي كلود را مي بضاعت با گيفت كارت اپل به قيمت هاي 99 سنت، 2 .99 دلار، 9 .99 دلار و 19 .99 دلار براي حجم هاي ذكر شده تنظيم نمود . يادگرفتن Upgrade فضاي iCloud را در وبسايت مي توانيد مشاهده كنيد . در حيث داشته باشيد كه با شارژ اكانت اپل اي دي مي توان از همه خدمت هاي تجاري شركت اپل به كارگيري نمود . 
خدمت اپل آوا Apple Music شركت اپل دارنده بزرگترين پايگاه داده موسيقي عالم كه داراي مدل بندي هاي تر و تميز شده از همگي هنرمندان بزرگ و كوچك، آلبوم ها و تك ترانه هاي آن‌ها مي باشد . با ارائه گيفت كارت اپل نوا شما قدرتمند به دسترسي نامحدود به اين مقر موسيقي تمامي جانبه مي باشيد . قابليت و امكان ذخيره و ساخت Playlist ها و پادكست ها بصورت بي وقفه از اپل نوا لذت ببريد . خريد حساب اپل آهنگ هم در توليدات گيفت كارت 98 براي آمريكا، انگليس و كانادا مهيا گرديده مي‌باشد . رويكرد اندازي و فعال سازي اپل آهنگ خيلي بي آلايش است . گيفت كارت را Redeem كنيد و Apple Music را اجرا نمائيد . به دنياي موسيقي نامحدود خوش آمديد! اپل استور AppStore اپ استور AppStore پر از قابل انعطاف افزارهاي بدون‌پول و غير‌رايگان مي باشد كه زمينه استعمال آنان از بازي كودك ها و نرم افزار هاي گوناگون مهندسي و سرگرم كننده گرفته تا پخش ترانه آنلاين و يا اين كه خريد حساب نرم افزار UpToDate جهت دسترسي پزشكان به وسيع ترين مقر طبابت دنيا ! (شارژ حساب اپل پيش از دريافت نرم افزار هاي تجاري فراموش نشود) . گيفت كارت هاي اپل مو جود در تارنما همه گيفت كارت هاي اپ استور مي باشند . دكان گيفت كارت 98 مفتخر هست كه به يك عدد از داراي اعتبار ترين مركزها فروش گيفت كارت آيتونز اپل / آيتونز كارت / خريد جم براي اپل تبديل شده مي باشد . 
جهت خريد نرم افزار هاي اپل مخصوصا محصولات گرانقيمت جاي نگراني نيست! ديده گرديده كه اپل استور بصورت دوره اي تخفيفات تا سر حد 90% براي توليد ها مغازه اپل در لحاظ مي گيرد . قابل انعطاف افزارهاي دوست داستني خود را در Wishlist يا Favorite خويش تصويب نماييد . 
يك عدد از مهم ترين نكات در خريد براي آن مدل از مشتريان حساس به قيمت كه گيفت كارت ارزان تنظيم مي كنند به طبع نسبت به پشتيباني و رهگيري گيفت كارت ها پيش از خريد اعتماد كامل كسب نمايند . 
پس از خريد گيفت كارت ايتونز اپل خويش از گيفت 98 و اخذ كد خود، شما بايستي از اين كد براي Redeem يا شارژ اپل آيدي بوسيله گيفت كارت خويش استفاده نماييد . 
شايان ذكر مي باشد كه تمامي فراگيري هاي مورد نياز در بلاگ فروشگاه گيفت كارت 98 جان دار مي باشد . براي خريد گيفت كارت اپل ارزان نيز مي توانيد در رسانه اجتماعي گيفت 98 عضو گرديده تا پس از اعلام تخفيفات زمان اي و دريافت كوپن تخفيف بتوانيد از هداياي گيفت 98 به كارگيري فرماييد . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :امين طيرانيان
تاريخ: ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۲۷:۱۷

طراحي سايت در مشهد باAcunetix Web Scanner همراه يادگرفتن پارسي اگر طراح تارنما مي باشيد و اين اپليكيشن را نمي شناسيد يعني فاجعه ! اين اپليكيشن يكي‌از برگزيدگان و مشهورترين قابل انعطاف افزارهاي نسخه برداري امنيتي تارنما مي‌باشد . به نحوي كه گاها براي ثابت امنيت تارنما ها از ريپورت هاي بهينه سازي سايت اين اپليكيشن به مشتري استفاده ميشود . اين برنامه اسكريپت ها و سايت هاي شمارا نسخه برداري مي كند و در شرايطي كه مشكلي مقابل باگ هاي SQL Injection , XSS و … بود سريعاً به شما اطلاع مي‌دهد . امروزه نسبتاً 70 درصد تارنما هاي اينترنتي باگ و رويه هاي نفوذ دارا هستند فارغ از آنكه خودشان اطلاعي داشته باشند شما نيز در حالتي كه مالك سايت و يا اين كه وبلاگي فردي مي‌باشيد مي توانيد با استفاده از اين اپليكيشن حاذق تارنما خويش را كپي فرمائيد و در صورت وجود هر مدل روش نفوذ و يا اين كه باگ در تارنما , راه‌حل و روش برطرف كردن آن را از روش همين اپليكيشن مطالعه كرده و به رفع نقص‌ بپردازيد . 


امكان هاي اپليكيشن Acunetix Web Vulnerability Scanner : تكنولوژي AcuSensor اسكنر تمام خود كار براي آزمايش سايت هاي Ajax و Web 2 . 0 applications پشتيباني از صفحه ها دارنده CAPTHCA و نيازمند پسورد دارنده فاكتور هاي گزارش دهنده دوچندان بسيار مانند VISA PCI ابزارهاي آزمايش penetration كاركشته مثل HTTP Editor وthe HTTP Fuzzer امكان نسخه برداري هزاران كاغذ به صورت همزان و سرعت بالا امكان نسخه برداري قوي تارنما ها براي يافتن باگ هاي SQL injection و Cross site scripting كپي پورت سرور و يافتن مشكلات امنيتي سروري كه تارنما روي آن ميزباني مي گردد دارنده خزنده هوشمند با امكان كشف كردن جور اينترنت سرور و اسكريپت امكان كپي تارنما هايي با محتواي flash , SOAP و AJAX و … 2015 - 10 - 19 _ 065026 copy 
به گفته وب سايت خالق اين برنامه به صورت اختصاي مي‌تواند وبسايت هاي جوملايي را آزمايش نمايد لينك و پيوند زير را ببينيد : 
http : //www . acunetix . com/blog/case - studies/joomla 
ورژن تماما تجاري همراه با امكان فعال‌سازي و يادگرفتن پارسي 
نكته : احتمال دارد آنتي ويروس به كرك برنامه داراي اهميت باشد و آنرا ويروس در لحاظ بگيرد و آنرا حذف نمايد . در‌حالتي كه كه چنين مشكلي داشتيد قبلي از نصب آنتي ويروس را غيرفعال فرمائيد .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :امين طيرانيان
تاريخ: ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت: ۰۳:۴۷:۳۶

پباده سازي كردن وبسايت هاي قابل دسترس و كاربرديبالغ بر000/000/40 در ايالات ايالات متحده , اكثريت سايت ها تماما يا اين كه تا مقدار اي غير قابل دسترس و غير قابل استفاده مي‌باشند .
مردمان عقب افتاده جسمي آمريكايي هنوز نيز متداوما با  رو به رو مي‌شوند كه نيازشان را بر طرف نمي‌كند . خوشبختانه , بخش اعظم وبسايت هاي داراي شهرت عالم , مثل WIKIPEDIIA , YOU TUBE , GOOGLE و YAHOO با پشت عمل شگرفي فعاليت مي نمايند تا دراختيار يوزرها عليل نيز قرار بگيرند , البته هنوز سايت هاي متعددي مي‌باشند كه روش متعددي را چهت نيل به‌اين دستور را در پيش دارا‌هستند .طراحي سايت در مشهد

هيچ كس از روي قصد نمي‌خواهد كه سايت هايي را پباده سازي نمايد كه غير قابل استفاده باشند . از جايي كه داشتن سايت در معناي قابل استفاده بودن براي مردمان است , عمده طراحان وبسايت هر كاري مي نمايند تا اين سايت براي 000/000/40 نفر در اختيار و كاربردي باشد . ولي عمده طراحان و برنامه نويسان سايت , ايده ساخت تارنما به طور كاربردي و قابل دسترس براي كليه مردمان را ناديده مي‌گيرند .
برنامه نويسان و طراحان سايت به لحاظ ميرسد كه ميپندارند كه نمي تواند از تكنولوژي هاي تازه و جذاب مدرن به راحتي استفاده نمايند , چون به‌اين تكنولوژي ها دسترسي ندارند . در‌صورتي‌كه مردمان يك سايت كاربردي و قابل دسترسي را تحت عنوان يك مجال براي ارتباطات بيشتر مشاهده نكنند , بيشتر از هر چيزي بازدارنده فعاليت و پيشرفتي مي‌شود كه ميخواهيد داشته باشيد .
در حقيقت , امكان دستيابي و كاربردي بودن سايت خيلي نيز چيز عجيبي نيست . يك وبسايت دردست و كاربردي , يك وب سايت به خير پباده سازي شده‌است و قبلي از اشخاص معمولي چه بسا اشخاص عليل نيز ميتوانند از آن لذت ببرند . تارنما ها در صدر در ذهن , با قابليت و امكان كاربردي بودن براي كليه , پباده سازي مي‌شوند و نيز چنين به وسيله اتصالات DIAL UP و ابزارهاي دستي نظير IPHONE وBLACK BERRIES خوبتر عمل مي نمايد . مزيت ديگر آن‌ها اين است كه‌اين وبسايت ها بوسيله وبسايت هايي مثل GOOGLE معمولا خوب تر در ليست قرار مي‌گيرند .
شايان توجه است كه بدانيد , استفاده نكردن و در نظرنگرفتن قابليت و امكان دستيابي و كاربردي بودن سايت ها , نتايج منفي نيز در پيش داراست . به وسيله يك دادخواست جمعي بوسيله انجمن ملي براي نابينايان , حدود 000/000/6$ براي اين خواسته در لحاظ دريافت شد . يوزرها روشن دل تارنما نمي توانستند از وب سايت ها جان دار استفاده نمايند , دادگاه نيز در رابطه اين آمريكايي هاي عقب افتاده جسمي شرايطي را اوضاع كرد .
درسي كه مي‌توانيد از ضابطه اوضاع و احوال شده بگيريد , اين است كه در حقيقت پول گردآوري شده آن انجمن نسبتاً به باد رفته بود : خيلي از مشتريان سايت از دست رفته بودند , چون اشخاص ناتوان و عقب افتاده جسمي نيز بخشي از مشتريان تارنما محسوب ميگردند .
ديدگاه صحيح اين است كه تارنما را با انگيزه قابل دسترس و كاربردي بودن , با اصالت و با روشن فكري پباده سازي نماييد . بعضي اوقات وجود مرزها و محدوديت ها ميتواند در خلق كننده شدن شما تاثير بسزايي داشته باشد .
تحت عنوان يك طراح سايت به شما اطمينان مي دهم كه محدوديتي كه در اختيار آن مي‌باشيد , كليد اساسي موفقيت در اين مسير مي‌باشد . فارغ از وجود محدوديت و مرزها , خيلي راحت است كه شيوه را گم كنيم . شما بايستي از اين محدوديت ها به نفع خويش استفاده فرماييد .
سايت BBC يكي‌از نمونه هاي يك سايت غالب و ديدني است كه در وضعيت محدوديت براي دسترسي و كاربردي بودن سايت ها , پباده سازي خويش را آغاز كرد . اينترنت سايتي كه هر روزه از سراسر دنيا چه بسا بوسيله آدم هاي عليل , مورد اعتنا قرار ميگيرد , يك مثالي از گونه هاي پباده سازي هاي سايت قدرتمندي است كه به ويژه اشخاص ناتوان مي‌توانند از آن قدردان باشند .
در اولي نگاه , اين سايت به لحاظ هيچ فرقي با ديگر وب سايت ها ندارد . از حيث ظاهري دوچندان جالب و از رسانه هاي متعددي مثل PODVCAST و تصاوير , بي نياز است ; درهرحال , اين سايت مقايسه شگرفي را به دربين مي‌آورد و نوشته هاي اين وبسايت به لحاظ خيلي معمولي نمي آيد , اما براي مرور كردن فراوان سهل و آسان ميباشند . اين دسته موردها استفاده كننده پسند و كاربردي درين سايت شايع و متداول است .
اين وبسايت , خدمت هاي هدفمندي را براي بازديدكنندگان كور فراهم مي نمايد كه بيشتر طراحان اينترنت براي سايت هاي شان ناديده مي‌گيرند . بديهي است كه در‌حالتي كه شما اين وبسايت را مثلا در حيث بگيريد , متوجه مي‌شويد كه همت جالب و كاربردي بودن آن نيز خيلي منحصربه‌فرد نيست و ميتواند فعاليت سادگي باشد .
يك مورد اسف توشه اين است كه وبسايت هاي غير قابل دسترس و غير كاربردي از روي قصد به اين شكل پباده سازي نشده اند . اين مورد فيض فقدان آگاهي و علم است . طراحان فراموش مي نمايند كه چقدر سهل و آسان است تا اينترنت سايتي را پباده سازي كنيم كه براي همگي كاربرد داشته باشد و براي همگي قابل دسترس باشد . تمام چيزي كه درين قصه موجود هست , نبود آگاهي و تفكرات غلط ميباشد .
براي گم راه نشدن درين قصه , خيلي كليدي است تا بدانيد كه براي چه كسي پباده سازي وبسايت مي‌كنيد . شما نياز داريد افرادي با مشكلات بصيرت نيز در حيث بگيريد , اين ها افرادي ميباشند كه قوه بصيرت ضعيف , كورنگي يا اين كه تماما كور مي باشند . اشخاص كور احتمالا از مشقت بار افزارهايي استفاده نمايند كه نوشته هاي آنلاين را به الفباء نابينايان و يا اين كه تبديل به صدا مي نمايد . در هر حال , يوزرها سايت كه چشماني دوربين دارا هستند , مي‌توانند به راحتي از اپليكيشن بزرگ نمايي روي مانيتور استفاده نمايند تا نوشته هاي وبسايت را به طور حروف درشت مشاهده نمايند . متون با حروف درشت , به ويژه پيوند ها براي افرادي كه عقب افتاده جسمي ميباشند يا اين كه MS , بيماري هاي پاركينسون يا اين كه فلج مغزي ميباشند , هم فراوان اثرگذار است چون نمي توانند با توجه از موس استفاده نمايند . بعضي از يوزرها عقب افتاده جسمي سايت ممكن نيست بتوانند به هيچ وجه از موشواره استفاده نمايند . در ازاي آنها از اپليكيشن شناسايي يا اين كه ابزارهاي كاربردي براي قرائت تارنما استفاده مي نمايند .
تيم بخش اعظم ديگر كه مي بايست به ياد داشته باشيد , كساني است كه در شنيدن ناتوان ميباشند , اين اشخاص فقط بايستي به نوشته هاي درج شده , لهجه تن و توضيحات محدود بسنده نمايد تا از ويديو ها و صدا هاي مو جود در سايت لذت چيره شود . نيز چنين خيلي حياتي است تا به ياد داشته باشيد كه مردمي كه مستعد تشنج كردن مي باشند , ممكن نيست بتوانند فلش هاي مانيتور را مشاهده نمايند و اين فرمان تلاوت و مرور كردن نوشته هاي سايت را برايشان طاقت فرسا بوجود مي‌آورد .
يكي‌از مهم‌ترين مسائلي كه بايستي به ياد داشته باشيد اين است كه سايت را طوري قابل استفاده بسازيد كه براي هر كسي قابل كاربردي و دراختيار باشد .
استدلال اين فرمان نيز اين هست كه سايت هاي كاربردي و دردسترس , بر طبق اصول هاي پباده سازي سايت ايجاد شده است . تمام اين اصول به معناي ساختاريافتگي و امكان انعطاف پذيري سايت است . در حالي كه در هم اكنون آماده كردن ساختار سايت قابل قبولي مي‌باشيد , درصورتي كه سايت شما سواي JAVASCRIPT يا اين كه ديگر مورد ها نيز فعاليت مي نمايد , مي بايست بدانيد كه گام و قدم بزرگي را به سوي ارائه توليدات عالي و يا اين كه وبسايت خوب برداشته ايد .
اين فرمان به‌اين مضمون‌ است كه وبسايت شما نياز داراست تا از HTML استفاده نمايد كه متناسب محتوا , ساختار و CSS تارنما تان هست . محتواي HTML مي بايست در سبك هاي منسجمي مجموعه بندي شود و بايستي از حيث منطقي ساختاريافته باشد . اين فرمان مخصوصا براي اشخاصي كه از مانيتور بيان كننده استفاده مي نمايند , فراوان با اهميت است . اين مانيتور بيان كننده , نوشته برگه تارنما متبوع را به ترتيب مي‌خواند , البته HTML هاي نامتناسب منجر ميگردد كه‌اين كاغذ بيان كننده در گير اخلال شود . مانيتور بيان كننده نمي تواند FLASH و JAVASCRIPT را بخواند , از اين رو بايستي اطمينان حاصل فرماييد كه تمام متون و لينك و پيوند هاي تان بوسيله ابزارهاي دلخواه و HTML ورژن كهن به نيكي قابل مصرف شده شده‌است .
اين زمينه , چنانچه شما ميخواهيد كاغذ را آپ ديت فرمائيد , لينك و پيوند حقيقي وواقعي داشته باشيد و نميخواهيد با فولدر هاي FLASH و JAVASCRIPT مواجه گرديد , ضرورت بيشتري مي‌يابد .
يك پباده سازي شالوده ديگري موجود است كه درين مساله ناديده گرفته ميگردد و آن نيز استفاده از تگ ها متناوب براي گرافيك ها و تصاوير است . شما بايستي مدام موقعيت را متناسب با تصوير و متني كه در سايت موجود است , آماده نماييد . بدين معنا نيست كه شما مي بايست شرح و توصيفات مبهمي را قرار دهيد كه تلاش را شما راضعيف مي نمايد , البته مورد نيكي است تا اطمينان حاصل نماييد كه نوشته و تصوير در رابطه و متناسب با نيز مي باشند .
به صورت شبيه , هيچ زمان كارايي نكنيد كه مطالب ضعيف تان را با عوامل ظاهري بيهوده جبران نمائيد . هيچ جايگزيني براي متن هاي عالي و محتواي واضح در سايت نيست .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :امين طيرانيان
تاريخ: ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت: ۰۲:۱۴:۴۲

هر سايتي بهينه سازي سايت دست كم دارنده يك فرم مي‌باشد كه براي كارها متعدد ميتواند در حيث گرفته شود . فرم هاي تماس با ما , ورود  از مهمترين فرم ها در هر وبسايتي به شمار مي‌رود .فرم ها به شما امداد مي نمايند تا بتوانيد اطلاعاتي را از يوزرها خويش اعم از اسم , اسم خانوادگي , نشاني اينترنتي و … را اخذ فرمائيد .براي مثال در فرم تماس با ما شما مي بايست داده ها استفاده كننده به همراه نوشته پيام را اخذ و در سمت سرور ذخيره فرمائيد . سپس ميتوانيد متني كه يوزرها براي شما ارسال مي نمايند را بخوانيد .درين متن هميار وردپرس به معرفي پلاگين اي ميپردازيم كه مي‌توانيد به امداد آن فرم رابطه با ما در وردپرس را به راحتي توليد نماييد .فرم رابطه با ما در وردپرس
پلاگين ي Contact Form by WPForms همانند ديگر پلاگين هاي توليد فرم تماس با ما هست البته با يك سري خصوصيت جالب!با استفاده از اين پلاگين مي‌توانيد فرم مورد نظرتان را تعيين و آنگاه با كار به چنگ آوردن و كشيدن يك فيلد به باطن فرم , به راحتي فيلد هاي مورد نظرتان را به آن بيفزاييد .عمده قسمت هاي اين پلاگين بدون پول مي‌باشد و شما هيچ محدوديتي را نسبت به استفاده از پلاگين نخواهيد داشت , پس ميتوانيد با خاطر راحت به ساخت فرم رابطه با ما در وردپرس بپردازيد .شما مي‌توانيد بي غايت فرم را توليد نمائيد و وقتي كه ميخواهيد هريك از آنها را در خروجي نمايش دهيد كافيست در متن يا اين كه كاغذ متبوع آن را قرار دهيد .توليد فرم تماس با ما با Contact Form by WPForms
wpforms - فرم رابطه با ما در وردپرسنصب و فعال‌ساز‌ي پلاگين
براي آغاز عمل ابتدا پلاگين را اخذ نموده و از بخش پلاگين هاي تارنما خويش آن را نصب نمائيد . پس از نصب در بخش پيكربندي پيشخوان تارنما وردپرسي قسمتي با تيتر Contact Form by Supsystic براي ساخت فرم رابطه با ما در وردپرس ساخته مي گردد .اضافه كردن فرم تازه
اضافه كردن فرم نو - فرم رابطه با ما در وردپرس
بر روي آيتم ي add new كليك فرمائيد تا او‌لين فرم تماس با ما در وردپرس را توليد كنيم .
ساخت اولي فرم - فرم رابطه با ما در وردپرس
در صورتي‌كه به نصيب All Forms نيز برويد بايد طبق تصوير بالا روي Add New جهت توليد فرم كليك نمائيد ( فرقي ندارد! ) .
معين كردن تيتر - فرم رابطه با ما در وردپرس
ابتدا طبق تصوير بالا بايستي از نصيب بالا يك اسم براي فرم خويش گزينش نمائيد .در زير آن هم بايستي جور فرم خودتان را گزينش نمائيد كه براي ساخت فرم رابطه با ما در وردپرس بايستي مورد Simple Contact Form را تعيين نماييد .آنگاه به پيكربندي فرم تماس با ما انتخابي مي‌رويد .
پيكربندي فرم - فرم رابطه با ما در وردپرس
در‌اين بخش ميتوانيد از ستون سمت چپ هر مورد از فيلد ها را كه ميخواهيد بگيريد و با فعاليت كشيدن آن را در فرم متبوع قرار دهيد .روي هر فيلد نيز در حالتي‌كه كليك نماييد در ستون سمت چپ پيكربندي مرتبط با به عبارتي فيلد را ميتوانيد ببينيد .پيكربندي فرم
طبق تصوير بالا ميتوانيد پيكربندي فيلد ” اسم ” را در ستون سمت چپ ملاحظه كنيد . ميتوانيد آنان را براي خويش پارسي نماييد براي مثال براي ليبل ميتوانيد نوشته را از انگليسي به پارسي نمايش دهيد .در نصيب Format نيز سه آيتم موجود است كه ميتوانيد اسم را فقط در يك فيلد نمايش دهيد يا اين كه اين‌كه اسم + اسم خانوادگي را نمايش دهيد يا اين كه اين كه اسم + اسم وسطي + اسم خانوادگي را به نمايش بگذاريد . در صورت گزينش هرمورد براي هر عدد يك فيلد ساخت ميگردد كه تمامي در يك خط ميباشند .مورد ي Required نيز مرتبط با اساسي بودن آن مورد يا اين كه فيلد هست كه با فعال كردن آن استفاده كننده مي بايست حتما آن فيلد را كامل شدن نمايد .نصيب Advanced Options نيز مرتبط با پيكربندي بيش تر خيس اعم از سايز فيلد , مقادير پيش فرض نمايشي فيلدها و… ميباشد .General
general - فرم رابطه با ما در وردپرس
به نصيب General برويد , درين نصيب پيكربندي مرتبط با دكمه ي Submit را مشاهده ميكنيد . در نصيب معين شده در تصوير بالا ما اندازه ” ارسال ” را قرار داده ايم كه نوشته دكمه ي submit ميباشد .در نصيب زيرين نيز ميزان ” در درحال حاضر ارسال… ” را براي وقتي قرار داده ايم كه فرم در حالا ارسال در راستاي سرور هست , كه ميتوانيد سازه به منظور ي خويش نوشته دلخواهنتان را قرار دهيد .Confirmation
confirmation - فرم رابطه با ما در وردپرس
هنگامي فرمي ارسال ميگردد يك پيام جهت ارسال موفقيت آميز بودن پيام بايستي به استفاده كننده نمايش دهد كه نوشته اين نصيب مرتبط با به عبارتي پيام است . مي‌توانيد هر طوركه ميخواهيد اين نوشته را براي خويش قرار دهيد .پيكربندي مناسب ديگر
فعاليت كردن با اين پلاگين و آزمايش مورد هاي قسمت هاي متفاوت عمل آسانيست كه از توضيح بيشتر درخصوص قسمت هاي متعدد پلاگين دوري ميكنيم .مي‌توانيد از نصيب زير نيز شورت كد فرم رابطه با ما در وردپرس را نسخه برداري فرمائيد .
copy shortcode - فرم رابطه با ما در وردپرسمشاهده خروجي
بعداز اتمام عمل مي‌توانيد خروجي را ملاحظه كنيد . براي اين عمل كافيست به ورقه يا اين كه متن وبسايت خويش برويد و شورت كد متبوع را وارد فرماييد .
قرار دادن شورت كد - فرم رابطه با ما در وردپرس
طبق تصوير بالا در يك صفحه يا اين كه متن نو روي مورد ي Add Form كليك فرمائيد تا پاپ آپ متبوع براي شما نمايش داده شود . سپس از منوي آپشن فرم مورد نظرتان را گزينش فرماييد و شورت كد آن را به ويرايشگر تارنما خويش بيفزاييد ( پس از تعيين فرم , شورت كد بطور خودكار وارد ويرايشگر مي شود! ) .سود عمل
آنگاه به پيش نمايش متن يا اين كه ورقه مي‌رويم .
فيض ي خروجي - فرم رابطه با ما در وردپرس
همان گونه كه مشاهده مي‌كنيد فرم مورد نظرمان ساخته شده است . داده ها را كامل شدن مي‌كنيم و بر روي مورد ي ارسال كليك ميكنيم .
به چشم مي خورد كه با چهره‌اي شبيه زير مواجه مي شويم .
send - فرم رابطه با ما در وردپرس
نوشته بعداز ارسال شدن فرم به سرور براي ما نمايش داده مي‌شود ( به عبارتي متني كه خودمان انتخاب كرديم ) . در وقتي بين كليك بر روي دكمه ي ارسال تا مشاهده شدن اين پيام نيز , فرم بصورت ” در درحال حاضر ارسال فرم ” است .مي‌توانيد فرم هاي ديگري را هم با اين پلاگين براي تارنما خويش ساخت نمائيد . براي اين فعاليت يك فرم را به مناسب گزينش فرماييد و فيلد هاي متبوع را بكشيد و وارد فرم خويش نمائيد .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :امين طيرانيان
تاريخ: ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت: ۰۲:۰۴:۱۷

تكنيك هاي هك پرورش براي تاثير روي وردپرس با ياري پلاگين ها - پباده سازي وبسايتامروزه هر كسي با وردپرس ميتواند يك تارنما بسازد . اين پلتفرم ابتكاري , صميمانه و توانا است و مراحل را زياد سهل و آسان مي نمايد . با اين وجود , ساخت يك وبسايت و ساخت يك وبسايت غالب فراوان گوناگون است . هركسي ميتواند نصيب نخستين را انجام دهد , ولي نصيب دوم مشتمل بر تمامي آنها نميشود! در‌اين مقاله مي خواهيم تكنيك هاي هك پرورش براي تاثير روي طراحي سايت در مشهدرا مشاهده كنيم .تكنيك هاي هك پرورش براي تاثير روي وردپرس
به عبارت معمولي , يك وبسايت كه دربرگيرنده انگيزه مشخص و معلوم , ترافيك مطلوب , غالب به صلاح , محتوا مطلوب و… است . اكنون پرورش اثر گذار وردپرس با پلاگين ها به چه شكل است؟سوال اصلي خيس اين است كه چه گونه شما به آنجا مي رسيد؟ چه طور از تارنما معمولي تا موفقيت آنلاين رويش مي كنيد؟پاسخ اين سوال پياده سازي تكنيك هاي هك براي پرورش است . هك رويش به تني چند از موسسات و شركتهاي شناخته شده امداد كرد تا به مرحله بالايي از موفقيت دست يابند , اعم از توييتر , Dropbox و Airbnb و غيره .
به‌دنبال اين‌كه : “ هك پرورش چيست؟ چه گونه مي توان تاكتيك هاي هك كردن پرورش را به وبسايت ها اعمال كرد؟ ” رابررسي خوا هيم كرد .تاريخچه هك رويش
اصطلاح هك پرورش دقيقا چه معنايي دارد؟ در ابتدايي ترين تراز , هك كردن يك خط مش بازاريابي را تعريف مي نمايد كه از تكنيك هاي نوآورانه براي دستيابي به رويش استوار و مقياس پذير امداد گرفته و بيشتر براي نهاد هاي اينترنت استفاده ميگردد . و مي‌تواند تكنيك هاي هك پرورش براي تاثير روي وردپرس را مطرح نمايد .نخستين بار اصطلاح هكر پرورش در سال ۲۰۱۰ بوسيله سين اليس ابتكار شد . وي تا كنون , نتايج رويش يقين نكردني براي تني چند از موسسات اينترنتي , اعم از Dropbox به دست آورده .“ هكرهاي پرورش بر روي مقوله رويش و ترقي تمركز مي‌كنند . هكر پرورش , فردي است كه به صورت حقيقي وواقعي رويش مي‌بخشد . هر كه در مقياس پرورش و ترقي تاثيرات بالقوه اي مي‌گذارد . – سين اليس ”
تكنيك هاي هك پرورش براي تاثير روي وردپرس , صرفا يك استاندارد براي برنده شدن دارااست : رشد! يعني اعتنا و رسيدگي به مورد ها ريز و ترقي در سوي جلو , اعتنا به رابطه ها باكاربران , درآمد و بازدهي و يا اين كه هر معياري كه براي موفقيت در لحاظ داريد .
درصورتي كه هر تصميم , راهكار , تاكتيك , روش و ابزار صرفا با انگيزه ساخت رويش شايان توجه و مكرر در لحاظ گرفته شود , اثربخش خواهدبود .با اين وجود , ديدني دقت اين است كه تكنيك هاي هك پرورش براي تاثير روي وردپرس هيچگونه محدوديتي در چگونگي دستيابي به‌اين هدف ها ندارد .
در مسير رويش سايت اعتنا به بالا رفتن مثبت اعداد و ارقام فراوان حساس است . تكنيك هاي هك پرورش براي تاثير روي وردپرس با بازاريابي كلاسيك ( دارنده گروه محدودي از ابزارها و كانالهاي ارتباطي ) متعدد است .امروزه هك پرورش استفاده كننده و محصول محور شده‌است
يكي ديگر از خصوصيت هاي اين فن اين است كه هيچ مرز جداازهم بين محصول و بازاريابي نيست .در واقع , محصول او‌لين قدم بازاريابي است . سواي داشتن محصول و توليد ها گران بها براي فروش , هك رويش اصولا سقوط مي نمايد . تكنيك هاي هك رويش براي تاثير روي وردپرس براساس نياز و پسند يوزرها و چگونگي ارائه توليدات مانور مي دهد .
براي انجام اين عمل , محصول جزء دستگاه بازاريابي ميشود . به جاي توكل برفضاي تبليغاتي و مورد ها شبيه , هكرهاي رويش كارايي مي نمايند تا به بازار كالاي خويش امداد نمايند و جزو توزيع خودشان باشند .
براي مثال ارائه سفارش فضاي مازاد مجاني براي كاربراني كه با موفقيت از بقيه افراد براي پيوستن به ما دعوت نمايند يا اين كه به امداد تبليغات كليكي اطلاع رساني ما‌را ارسال كرده باشند . هكرهاي رويش دارنده تيم اي از مهارت هاي متعدد مي باشند .
از آنجايي كه روش هاي در حالا پرورش غير خطي و متنوع مي‌باشند , هكرها پرورش نياز به يك مهارت گسترده و طيف متنوعي از علم دارا‌هستند . عمل آن‌ها دربرگيرنده عمل در موضوع هاي مختلف مانند تجزيه و محاسبه اطلاعات , گسترش محصول و بازاريابي است .
growth hacker - تكنيك هاي هك پرورش براي تاثير روي وردپرس
به همين منظور , اكثري از اشخاص مشغول درين فن , حيران بين كدنويسي و بازاريابي ميباشند . آنان از خلاقيت , تامل تحليلي , معيارهاي اجتماعي و تكنولوژي به صورت يكسان استفاده مي نمايند , امتحان هاي A / B را اجرا مي نمايند و باساير ابزار بازاريابي غير سنتي چهت نيل به انگيزه خويش عملكرد مي نمايند . به همين علت , تكنيك هاي هك پرورش براي تاثير روي وردپرس , فرايندي است كه براي هر محصول متعدد خواهد بود .ماهيت هكرها
واژه و كلمه “ هك كردن ” در عبارت هك پرورش به معناي هك نيست بلكه به معناي تسريع بخشيدن به فرايند ترقي وبسايت هست . هكرها رويش نميكنند پيرو هنجارها و يا اين كه يك مراحل مبني بر جريان اثبات و اتصال شبكه هاي ارتباطي امروزي مي باشند .هك پرورش براي سايت
اكنون درباره ي ماهيت هك رويش مي‌دانيم ولي چه طور ميتوانيم اين روش را روي سايت اعمال كنيم؟
هك رويش دارنده يك سري اصل است اعم از :
تمركز بر اطلاعات – رديابي نتايج براي كشف رابطه ها و عليت به مراد تصميم گيري آگاهانه , تكرار موفقيت و پيش گويي هاي آتي هست .تمركز بر روي خلاقيت و تجربه – تست و عملكرد براي انجام شغل هاي نو , كنجكاو و تاءمل كردن بيرون از چارچوب .محصول محوري - تمركز براي ساخت چيزي باارزش قبلي از ساير , گسترش محصول ( براي مثال يك سايت ) جزو فرايند توزيع است .تاءمل بين حرفه اي – محدود نبودن به يك شبكه ارتباطي , داشتن يك راه يك‌سري گانه اي براي بازاريابي ( مثل بخش اعظمي از صاحبان وبسايت ها اكنون ) .تمركز كم هزينه – استفاده از اختراع و خلاقيت به جاي پرداختن به مساله مالي و دارايي , با استفاده از ابزارهاي جانور .
براي اعمال اين اصول به تارنما , ابزارهايي در اختيار ما قرار گرفته اند ( البته صرفا محدود به آنان نشويد ) :
سيستم هاي مدير محتوا ( CMS )پباده سازي و طراحي صفحه وبسايتبازاريابي محتواسئورسانه هاي اجتماعيبازاريابي پست الكرونيكي - آدرس اينترنتي ماركتينگآزمايش A / Bبازاريابي ويروسي
همان طور كه ميبينيد , اينها چيزهايي مي‌باشند كه وب لاگ نويسان و صاحبان سايت از آن ها استفاده مي نمايند زيرا وردپرس ابزار مطلوب براي هكرهاي مشتاق رويش است .چرا وردپرس ابزار توسعه يافته براي هك رويش است؟
wordpress - تكنيك هاي هك پرورش براي تاثير روي وردپرس
پلت فرم وردپرس يك تعيين خوب براي اشخاصي است كه مايل به انجام تكنيك هاي هك رويش براي تاثير روي وردپرس مي‌باشند . نخستين از همگي , در اختيار گرفتن و انعطاف پذيري متعددي دارااست . در واقع , يكي‌از عارضه ها حساس موفقيت وردپرس اين است كه شما‌را كاركشته بوجود مي‌آورد تا در اصل هر وبسايتي را كه ميخواهيد بسازيد , وبلاگ , فروم , مغازه آنلاين و…علاوه بر اين , وردپرس مجال متعددي را براي تست و هك آماده مي نمايد .
شما مي‌توانيد در رقابت هاي بازاريابي سعي فرماييد , با آزمايش هاي A / B موادسازنده وبسايت را بررسي نمائيد و هر چيزي كه سبب ترقي شما مي گردد را بهبود ببخشيد و در غايت سبب ساز آماده آوردن رابط كاربري ديدني گرديد . علاوه بر اين , وردپرس سئو فرندلي است . جاي تعجب نيست كه گوگل وردپرس را دوست دارااست .جذب ترافيك و استفاده از افزونه ها
مدام دقت نماييد كه چه گونه ترافيك وبسايت را ميتوان بالابرد؟ به عنوان مثال امروزه كاوش بوسيله تلفن همراه مضاعف توسعه و گسترش يافته تا جايي كه در اكثري از بخش ها كاوش باموبايل فراگير خيس از دسكتاپ ها گرديده اند . استفاده از قالب هاي ريسپانسيو ( سازگار با سايزهاي گوناگون مانيتور ) اين قابليت را براي شما آماده مي‌كنند كه از ترافيك موبايلي شايسته ترين استفاده را بكنيد .همينطور هزاران افزونه وجود دارا هستند كه به شما اذن مي‌دهد وب سايت خويش را به شيوه هاي گوناگون با صرفه سازي نمائيد و در غايت خويش را افزايش دهيد و اصطلاحا هك پرورش كنيد!براي اين‌كه ترقي دادن يا اين كه تكنيك هاي هك پرورش براي تاثير روي وردپرس خويش را آسانتر نماييد , درادامه تني چند از پلاگين هاي دلخواه را بررسي مي‌كنيم .
افزونه هاي مطلوب براي هك رويش وردپرس
بعضا ازايده هاي بنيادي افزونه , را ياد خواهيد گرفت كه به شما در توليد اصول هك پرورش در تارنما وردپرس ياري مي نمايد .
sumoMe - تكنيك هاي هك پرورش براي تاثير روي وردپرس
براي هر انگيزه يك‌سري افزونه معرفي مي كنيم ولي در حالي كه تمام افزونه هاي جانور درين ليست اثرگذار مي‌باشند , يكي‌از آن ها تحت عنوان يك چاره بي نقص براي تكنيك هاي هك رويش براي تاثير روي وردپرس مورد دقت قراردارد كه SumoMe اسم داراست و دربرگيرنده ابزارهايي جهت به اشتراك گذاري , تجزيه و نظارت و جذاب خيس اين‌كه همه ابزارها در يك بسته درنظرگرفته شده شده‌است . اين پلاگين بدون‌پول است ولي براي استفاده از مورد ها توسعه يافته خيس نظير تست هاي A / B بايستي ورژن پرميوم تنظيم كرد . با اين وجود , فراوان پيشنهاد مي شود!دانلود پلاگين SumoMeمعرفي ابزارهاي مطلوب
همان طور كه تا قبل از اين ذكر شد , هك پرورش به شدت به داده ها متكي است . براين اساس , اطمينان از گردآوري داده ها او‌لين پلكان از عمل است . افزونه هاي دلخواه عبارت است از :
Google Analytics by MonsterInsights – گوگل آناليتكس را به سادگي تهيه و تنظيم مي نمايد . به معناي حقيقي و واقعي كلمه و واژه تعدادي ثانيه ارتفاع ميكشد تا وبسايت شما‌را به خدمت گوگل وصل نمايد . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ]