در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار
زودپز تفال
مرکز فروش توتون
خرید پیپ
تشك طبى
معرفي مطالب جالب با لينك منبع
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :امين طيرانيان
تاريخ: ۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۵۴:۰۳


Lawnchair 
شكي نيست كه Nova Launcher به حافظه همگام بودن با به‌روزرساني هاي اندرويد و ارائه جديدترين امكان هاي اين سيستم عامل در تلفن همراه هاي قديمي، مدام قسمتي از بهترين لانچرها طبقه بندي مي شود . 

طراحي سايت در مشهد
البته سال جاري دنياي لانچرهاي اندرويدي با يك سورپرايز والا همراه بود؛ لانچري به اسم Lawnchair [معرفي ديجياتو] كه با رابط كاربري شبيه سازي شده از روي ديوايس هاي پيكسل، اجراي بي عيب و نقصي را در بيشتر ديوايس هاي اندرويدي به سناريو مي گذاشت و نكته ديدني اين كه بعضي از كليدي ترين قابليت هاي نووا لانچر و اكشن لانچر را به طور به طور كامل بدون پول به يوزرها ارائه مي كرد . 
ولي جا دارااست اينجا از Microsoft Launcher (يا همان Arrow Launcher سابق) نيز يادي كنيم كه با اخذ يك به روز بزرگ به طور بدون نقص دگرگون شد . با اين وجود، Lawnchair تجربه خوب تر و گوناگون تري بود كه حتي كاربران نووا لانچر را هم توانست به سوي خويش بكشاند . 
دانلود از گوگل پلي Clips 
نرم افزار Clips [معرفي ديجياتو] اپل در دوران عرضه چيزي مابين iMovie و اسنپ چت ظواهر شد؛ يك جنس سبك و جمع و نوع كه با آن مي توانستيد از چسباندن ويدئو هاي كوتاه، كليپ هاي بلند خلاقانه بسازيد و با اشكال افكت به آن ها زينت بدهيد . 
نكته اي كه Clips را به نرم افزار خاصي تبديل مي كرد، تنوع بالايش در افكت ها بود . Clips به غير از فيلترهاي قابل فردي سازي معمولي يك فيلتر ديدني به اسم Selfie Scenes نيز دارد كه با تكنولوژي اي مشابه پرده سبز سينما، مي تواند پس مورد سلفي هايتان را عوض نمايد . به غير از اين، زيرنويس كردن هم زمان حرف ها موقع فيلمبرداري هم قسمتي از امكان هاي جذاب اين اپليكيشن هستند . 
ممكن است نمونه اين قابليت ها را تا قبل از اين در اپليكيشن هاي ديگر به طور متفرق ديده بوديم، ولي راه خلاقانه اپل و سادگي كار با اپليكيشن عاملي مي‌باشد كه Clips را در فهرست بهترين هاي 2017 قرار مي دهيم . 
دانلود از اپ استور LastPass 
تهديدها اينترنتي روز به روز بخش اعظم مي شوند و همين اهميت استعمال از پسورد منيجرها را ارتقاء مي دهد . خوشبختانه LastPass [معرفي ديجياتو] يك عدد از شايسته ترين تجربه هاي حفظ از رمزهاي عبور و اطلاعات شخصي را به شما ارائه مي كند . 
به غير از سادگي فعاليت (كه ملاك مهمي در انتخاب اپ هاي پسورد منيجر محسوب مي شود) LastPass به ياد امكاناتي مانند ايجاد راحت رمزهاي عبور غير قابل هك، حضور در تمام پلتفرم ها و ارزش هاي ارزان براي حق اشتراك مدام يك گام از ديگر رقبا جلوتر بوده مي باشد . 
دانلود از اپ استور - دانلود از گوگل پلي - دانلود از كافه بازار Spotify 
اسپاتيفاي اين سال عملكرد كرد كه تعامل بيشتري با نرم افزار هاي فرد ثالث برقرار كند . در همين راستا ورژن اي از اپ را براي iMesغير مجاز مي باشدe اپل منتشر كرد و امكاني براي كاربران اندرويد مهيا كرد كه از شيوه دستيار هوشمند گوگل اسيستنت، بتوانند پخش موسيقي در اين سرويس استريم را در دست گرفتن كنند . 
با وجود اين كه گوگل با سرويس Google Play Music ترقي اندكي را تجربه كرد، اما كماكان اسپاتيفاي شايسته ترين تجربه استريم آهنگ را در اختيار كاربران قرار مي دهد . مطابق پاياني آمار اسپاتيفاي بيش از ۱۴۰ ميليون كاربر فعال در ماه داراست و با بسته شدن Groove Music، روز به روز به طرفدارانش بيش تر مي شود . البته ممكن است احوال با راه اندازي سرويس Remix يوتوب در سال آتي به همين صورت باقي نماند . 
دانلود از اپ استور - دانلود از گوگل پلي - دانلود از كافه بازار Google Assistant با وجود به‌روزرساني هاي خوب سيري، الكسا و كورتانا، و استارت قابل قبول دستيار بيكسبي سامسونگ، گوگل اسيستنت همچنان به تيتر يك دستيار هوشمند كليه كاره عملكرد به مراتب بهتري به نمايش مي گذارد و در بخش اعظمي از نظرسنجي ها همچنان پيشروست . 
تشخيص مضاعف عالي گويش محاوره اي، پشتيباني از زبان هاي بيشتر، قابليت فعالسازي از داخل نرم افزار ها، پشتيباني از خيل عظيمي از ديوايس هاي اندرويدي، ارائه نتايج جستجوي بي نقص تر به لطف مقر داده گوگل و البته امكانات خوب براي منزل هاي هوشمند همگي دست به دست نيز داده اند كه گوگل اسيستنت يكي از برگزيدگان دستيارهاي هوشمند فعلي در اسمارت فون ها تلقي شود . 

طراحي اپليكيشن در مشهد
دانلود از گوگل پلي Swiftkey 
مايكروسافت پس از خاتمه دادن به فعاليت كيبورد Word Flow، تمام تمركز خويش را بر روي سويفت كي گذاشت تا هميشه در بازار كيبوردهاي شخص ثالث مطرح بماند . خوشبختانه صفحه كليد سويفت كي همين سال به‌روزرساني هاي خير و خوبي اخذ كرد كه امكانات مفيدي نظير ردوبدل پس قضيه كيبورد با تصاوير گالري، پشتيباني از اكانت هاي مايكروسافت و آتلوك را برايش به ارمغان آورده و تحولات مثبتي را در رابط كاربري برايش به همپا داشتند . 
سويفت كي هميشه به خاطر موتور قوي پيش بيني كلماتش در في مابين يوزرها شهرت داشته و اين خصوصيت با آپ ديت هاي اخير اپ، به شايسته ترين و قدرتمندترين موقعيت خودش رسيده ميباشد . 
دانلود از اپ استور - دانلود از گوگل پلي Google Earth امسال، سال مهمي براي گوگل ارث بود . غول موتورهاي كاوش پس از سال ها تصميم گرفت كه تغيير‌و تحول و تحولاتي مهم در اين اپليكيشن به وجود بياورد و آن را از يك كره جغرافيايي ديجيتالي، به يك راهنماي رشته اي توريسم تبديل كند . 
به غير از تغيير و تحول بي نقص رابط كاربري، بخش اعظمي از قابليت هاي سه بعدي گوگل ارث با اين آپ تو ديت گرانقدر ارتقا يافتند و بخش جديدي به نام Voyager به آن بيش تر شد كه عاشقان جهانگردي مي توانند از آن به تيتر يك راهنماي بدون نقص هجرت به بدور دنيا سود ببرند . در صورتي‌كه برهه زماني هاست از اپليكيشن گوگل ارث به كار گيري نكرده ايد، شك نكنيد كه بهترين موقع همين حالاست . 
دانلود از اپ استور - دانلود از گوگل پلي - دانلود از كافه بازار

نويسنده :امين طيرانيان
تاريخ: ۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۳۸:۱۹


سي سال گذشته كمتر كسي تصور مي كرد كه كامپيوترهاي لاكچري آن برهه زماني اين چنين با زندگي امروزه ما آميخته شوند . در ادامه به تغيير و تحول و تحولات لپ تاپ ها در گذر زمان نگاهي مي اندازيم . 
از هنگامي كه اول جرقه هاي توليد كامپيوترهاي كيفي و قابل حمل زده شد، مدت متعددي نمي گذرد . قدمت كامپيوترهاي قابل حمل يا لپ تاپ ها به زحمت به سي سال مي رسد اما شتاب ترقي اين محصول در دوران سي سال دوچندان بوده هست . 
آلن كاي از شركت زيراكس اولين كسي بود كه در سال 1970 ايده كامپيوترهاي قابل حمل را مطرح و آن را به رخ اصولي تبيين كرد . وي اسم اين دستگاه هاي قابل حمل را داينابوك (Dynabook) گذاشت 
سئو در مشهد
داينابوك كاي ابعادي به اندازه دفترچه يادداشت داشت و مي توانست تمام اطلاعات فردي و مورد نياز كاربران را در خود ذخيره كند . وي معتقد بود روزي مي برسد كه هر كسي به داشتن يك كامپيوتر قابل حمل نياز پيدا مي كند . 
با تمام اين اوصلف، خير آلن كاي و خير كمپاني زيراكس، هيچ كدام قسمتي از اولين ساخت كنندگان كامپيوترهاي قابل حمل نبودند . افتخار ايجاد اولين كامپيوترهاي قابل حمل به شركت پر افتخار آن دوران يعني IBM مي رسد . IBM در سال 1975 با ساخت و معرفي كامپيوتر 5100 او‌لين گام در راه كامپيوترهاي كوچك را برداشت . اين متاع را نمي توان لپ تاپ ناميد اما در بعدها و وزن بخشي از اولي ها به حساب مي آيد . 5100 حدود 50 پوند وزن داشت و بعد ها آن يه خرده بزرگتر از دستگاه هاي تايپ آن بازه بود . 5100 مي توانست تا 64 كيلو بايت بهينه سازي شود و قيمت دسته فول آپشن آن به 20 هزار دلار مي رسيد! 

لپ تاپ, كامپيوتر شخصي 

در شراي 5100 IBM را بابا والا لپ تاپ هاي امروزي اكانت نكنيم، مسلما GRiD Compass را مي توانايي اولين لپ تاپ جهان دانست . اين مال ساخته كمپاني گريد سيستمز در سال 1979 هست . ويليام مگريج انگليسي طراح و خالق اين فرآورده بود . GRiD Compass داراي 340 كيلوبايت ياد از نوع حبابي و نمايشگري از جور اكترولومينسنت بود . ناسا از اين لپ تاپ در برنامه شاتل هاي فضايي در سال 1980 استفاده مي كرد . 


لپ تاپ, كامپيوتر شخصي 

سال 1983 شروع جديدي براي كامپيوترهاي قابل حمل بود . Gavilan محصولي بود با مشخصات بدون نقص يك لپ تاپ . اين محصول دارنده 64 كيلو بايت حافظه RAM بود و مي توانست تا 128 كيلو بايت ارتقاء پيدا نمايد . از پردازنده 5 مگاهرتزي اينتل 8080 به كار گيري مي كرد و از ماوس تاچ پد استفاده مي موفقيت . اين متاع 4 كيلو گرم وزن داشت و به درايو اختصاصي براي فلاپي مجهز بود . 


لپ تاپ, كامپيوتر شخصي 

سال 1984 شركت اپل وارد عرصه نزاع و رقابت شد . اين شركت با ارائه Apple II نشان داد حرفي براي اعلام كردن داراست . Apple II دارنده 128 كيلوبايت حافظه، يك فلاپي درايو 5 .25 ، دو پورت سريال ، يك پورت موشواره ، يك كارت مودم، منشا تغذيه فرنگي ، بود . وزن رايانه فارغ از در حيث دريافت كردن نمايشگر 5 كيلوگرم بود . در اين رايانه، از نمايشگر 9 اينچ تك رنگ يا پانل از روي ميل LCD استفاده مي شد . 


لپ تاپ, كامپيوتر شخصي 

در سال 1986 هم IBM كامپيوتر شخصي چندكاربردي خود را به بازار فرستاد كه برخلاف Apple IIc يك لپ تاپ حقيقي و واقعي بود . اين لپ تاپ همچون لپ تاپ گاويلان از يك ريزپردازنده جور 8088 استفاده مي كرد البته داراي 256 كيلوبايت حافظه، يك درايو فلاپي 3/5 اينچي، نمايشگر ال سي دي، پورت هاي موازي و سري چاپگر و فضايي براي نصب مودم داخلي بود .كامپيوتر فردي چندكاربردي IBM ياور با يك محرمانه از قابل انعطاف افزارهايي كه ويژه آن طراحي شده بودند، مانند ويرايشگر متن، تقويم، ماشين حساب و دفترچه گوشي تلفن عرضه مي شد . وزني حدود 5/4 كيلوگرم داشت و 3500 دلار فروخته مي شد . برد اين دستگاه بي مثل بود و طليعه دار تجارتي نو در عرصه لپ تاپ ها شد به طوري كه به دنبال آن كمپاني هاي زيادي با حمايت كننده هاي كار كشته علمي و مالي به اين قافله پيوستند . از آن زمان تا به امروز سازندگان اكثري به اين ميدان وارد گرديده و هر كدام در حد خود به بهبود لپ تاپ ها ياري كرده اند . لپ تاپ هاي امروزي پيچيده تر، سبك تر، شكيل خيس و خلاصه به آنچه كه «كاي» در حيث داشت نزديك ترند . 
از سال 1986 به بعد كمپاني هاي حريف به رخ موازي و هم‌زمان توليد و پباده سازي لپ تاپ ها را جلو بردند . هر كدام با طولاني تر كردن ويژگي جديدي عملكرد در پيروزي بر رقيب را داشتند . تا جايي كه امروزه مضمون‌ لپ تاپ براي كاربران تغيير و تحول كرده هست . 

موضوع:
برچسب‌ها: سئو در مشهد،

نويسنده :امين طيرانيان
تاريخ: ۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۴۹:۳۴

بخش اعظمي از گيمرها و علاقه‌مندان به دنياي سخت‌افزار، هايپرايكس را به‌عنوان مارك حافظه‌هاي رم سرعت بالا كينگستون مي شناسند . جديدا اين برند به ساخت و عرضه‌ي اسباب و اثاث جانبي گيمينگ در كنار رم و حافظه‌ي ذخيره‌سازي ميپردازد . هايپرايكس در CES همين سال اولين هدست بي‌سيم خود را در كنار يكسري محصول ديگر پرده‌برداري كرد . 

طراحي سايت در مشهد
هايپرايكس هدست هايپرايكس كلاود فلايت (Cloud Flight) يك هدست بي‌سيم USB براي گيمرها هست كه مي‌توان از آن در كامپيوتر فردي و پلي‌استيشن ۴ به كارگيري كرد . طبق ادعاي هايپرايكس، باتري‌هاي شارژي اين هدست تا ۳۰ ساعت شارژدهي مي‌كنند كه يك عدد فوق‌العاده محسوب مي شود . به استدلال استعمال از خروجي بلندگوهاي ۵۰ ميلي‌متري در اين محصول، شاهد يك هدست والا هستيم . قابليت و امكان كنترل حجم صدا، قطع ميكروفون و در دست گرفتن نور و روشنايي ال‌اي‌دي قرمزرنگ روي گوشي‌هاي اين هدست نيز وجود دارااست . ميكروفون كلاود فلايت به‌راحتي از آن قطع مي گردد . براي شارژ كردن هدست مي‌توان از كابل آنالوگ سنتي يا كابل USB به كار گيري كرد . 
هايپرايكس هدست كيبورد مكانيكال الوي الايت آر‌جي‌بي (Alloy Elite RGB) هم به‌عنوان نسخه‌ي مجهز به چراغ‌هاي ال‌اي‌دي RGB در اين نمايشگاه پرده برداري شد . كادر فلزي، كليد‌هاي چندرسانه‌اي روي صفحه‌كليد و سوئيچ‌هاي چري ام‌ايكس دقيقا مشابه نسل قبل مي باشند . هايپرايكس تحت هر كدام از كليدها از ال‌اي‌دي RGB به كارگيري كرده مي‌باشد كه به ياري نرم‌افزار NGenuity هايپرايكس به‌راحتي قابل تنظيم ميباشند . 
هايپرايكس هدست هايپرايكس در كنار صفحه‌كليد گيمينگ جديد خود كه يك بروزرساني كوچك به شمار مي‌رود، ماوس پالس‌فاير سرج آر‌جي‌بي را هم معرفي كرده است . اين موس گيمينگ ۶ كليده پيشرفت قابل توجهي نسبت به نسل پيشين دارد؛ پالس‌فاير به جاي استفاده از حسگر ميان‌رده‌ي « PixArt PMW3310» به حسگر بالارده‌ي «PMW3389» با حداكثر رزولوشن ۱۶۰۰۰ دي‌پي‌آي مجهز گرديده مي باشد . نوار ال‌اي‌دي بخش كناري موشواره جلوه‌ي زيبايي به آن بخشيده و هايپرايكس از سوئيچ‌هايي با قدمت ۵۰ ميليون كليك در آن استعمال كرده مي‌باشد . 

طراحي اپليكيشن در مشهد
طبق اعلام هايپرايكس، كلاود فلايت و الوي الايت آر‌جي‌بي در ماه سرازير ميلادي در اختيار علاقه‌مندان قرار خواهند گرفت؛ اما خريداران موشواره پلاس فاير سرج بايد تا نيمه‌ي دوم سال سرازير شكيبايي كنند . ارزش اين سه مال به ترتيب ۱۶۰، ۱۷۰ و ۷۰ اعلام گرديده ميباشد . 

نويسنده :امين طيرانيان
تاريخ: ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۳۷:۳۰
هداياي شب يلدا عروس در آتليه عروس و فيلمبرداري عروسي پوپك شرح داده مي شود.

آتليه عروس پوپك: در شب يلدا مرسوم است كه خانواده داماد هداياي شب يلدا عروس را كه از قبل تزيين كرده اند در سيني بزرگ و يا سبدهاي زيبا بگذارند و با تعداي از بزرگان فاميل به منزل عروس ببرند. شب يلدا براي نوعروسان يكي از شب هاي خاطره انگيز مي باشد. آنها تمام سعي خود را مي كنند كه ميهماني شب يلدا به بهترين شكل برگزار شود. بعضي از عروس و داماد ها براي شب يلدا از آتليه عروس مي خواهند كه براي زنده نگه داشتن خاطره اولين شب يلداي مشترك عكس هايي به يادگار بگيرد.

هداياي شب يلدا عروس

براي عروس شب يلدا چه هدايايي مي برند

از زمان هاي بسيار قديم مرسوم بوده است كه خانواده داماد در شب يلدا به منزل تازه عروس خود بروند و هدايايي را به عروس خانم تقديم كنند. اين رسم هم مانند رسم خلعتي جهت هديه دادن است. هداياي شب يلدا عروس در بين اقوام مختلف ايراني به آداب و رسوم آنها بستگي دارد. ولي معمولا هداياي شب يلدا عروس شامل مورد زير مي باشد:

 • انواع ميوه ها (انار، موز، هندوانه، انگور، آناناس و …) كه به بهترين شكل تزيين شده اند .
 • آجيل هاي رنگارنك (گردو، بادام، كشمش، تخمه و …) در ظروف شيك
 • نقل، شيريني و كله قند كه با روبان قرمز تزيين شده است.
 • لباس زمستاني براي عروس (پالتو، شال، شلوار، كفش زمستاني و …)، پارچه لباس مجلسي و چادر
 • طلا ( النگو، انگشتر، گردنبند، سكه و …) كه بستگي به توان مالي خانواده ها دارد.

البته بعضي از خانواده هاي به دليل اين كه سليقه عروس خانم را نمي دانند به جاي هداياي شب يلدا عروس، پول نقد به عروس خانم به عنوان هديه مي دهند.

هداياي شب يلدا براي داماد

عروس خانم ها علاوه بر دغدغه مراسم عروسي مانند انتخاب بهترين آتليه فيلمبرداري عروسي، انتخاب لباس عروس، آرايشگاه و … نيز دغدغه پذيرايي باشكوه از خانواده داماد، در شب يلدا را دارند. آنها با تمام تلاش خود سعي مي كنند كه ميوه ها، آجيل و شيريني شب يلدا را به بهترين شكل تزيين كنند، در شب يلدا خانواده عروس هدايايي را كه از قبل تهيه كرده اند به آقا داماد تقديم مي كنند، اصولا اين هدايا شامل موارد زير مي باشد:

 • ساعت مچي
 • لباس زمستاني (بافت، شال گردن، شلوار، كفش و …)، پارچه پيراهن و شلوار

خيلي از خانواده براي برگزاري مراسم باشكوه شب يلدا، تزيين هداياي شب يلدا عروس و داماد را در بيرون انجام مي دهند،همچنين از آتليه عروس مي خواهند كه به منزل عروس بيايد و از اين شب به ياد ماندني عكس هايي به يادگار بگيرد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :امين طيرانيان
تاريخ: ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۲۰:۵۰

چندين روز پيش همزمان با معرفي سرفيس‌هاي جديد، مايكروسافت آپ تو ديت اكتبر ويندوز ۱۰ را هم رسما معرفي و عرضه كرد، اما حالا به‌نظر مي‌رسد اين آپديت، مشكلاتي را براي برخي از يوزرها ايجاد مي نمايد . در همين زمينه، مباحثي در وب سايت Reddit، بخش پشتيباني سايت مايكروسافت و ديگر انجمن‌هاي اينترنتي توليد شده و در اين فضاها يوزرها متعددي اعلام كرده‌اند كه آنگاه از نصب اين آپديت، سندها و عكس‌ها و چكيده ديگر از فايل‌هاي شخصي آنها به‌طور كلي حذف گرديده است . هر چند بعضي افراد اينك موفق به ارائه چاره موقتا براي اين اختلال شده‌اند، ولي هنوز ادله مهم اين خلل هنوز معين نشده است . 

طراحي سايت در مشهد


مايكروسافت هنوز ارائه‌ي قلم اين آپ تو ديت را آغاز نكرده مي باشد . مايكروسافت هنوز ارائه‌ي خودكار اين آپ ديت را آغاز نكرده و به همين حافظه صرفا كساني كه به‌صورت دستي خواهان نصب آن هستند، اين به روز را دريافت و نصب كرده‌اند . با اين وجود، با اعتنا به گستردگي آمار كاربران، به‌نظر مي‌رسد چنين مشكلي كاملا دور از شوخي هست و يك باگ كوچك به حساب نمي‌آيد . مايكروسافت فعلا در حالا آناليز اين زمينه هست ولي با توجه به اين مشكلات، توصيه مي‌كنيم كه تا اطلاع ثانويه اين آپديت را براي ويندوز ۱۰ سيستم خود نصب نكنيد . در صورتيكه هم حاضر به انجام چنين ريسكي هستيد، خوبتر ميباشد از فايل‌هاي با اهميت خويش نسخه‌ي پشتيبان تهيه فرمائيد تا در نهايت با مشكلي مواجه نشويد . مايكروسافت هنوز در اين رابطه، به‌طور قانوني اظهارنظري نكرده هست . 

طراحي اپليكيشن در مشهد

نويسنده :امين طيرانيان
تاريخ: ۱۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۴۸:۲۸

به ادله اهميت تندرست خردسال ها در جامعه به عنوان مبنا اي از سلامت در بزرگسالي و همينطور با اعتنا به اين‌كه وب و دنياي مجازي بخش بزرگي از معاش روزانه خردسال ها امروزي را تشكيل مي‌دهد پاره اي از تاثيرات مثبت و منفي وب و بازيهاي رايانه اي بر سالم كودكان را موضوع عيب گيري و تحليل قرار خوا هيم داد . 

طراحي سايت در مشهد
بازي هاي رايانه اي جراحت شناسي اينترنت وب مبداء مهمي از اطلاعات، اخبار و سرگرمي هاست؛ ولي از آنجا كه مطالب وب مانعي براي تكثير ندارند مي توانند سازه بر تمدن و سن كاربران، مشكلاتي را توليد نموده و تن درستي افراد را به خطر بيندازد . برخي اطلاعات ممكن مي‌باشد براي كاربران به ويژه كودك ها مطلوب نباشند و از انجايي كه يوزرها اينترنتي ميتوانند نام و نشان خويش را فاش نكنند خطرهاي بالقوه بخش اعظم خواهند شد، البته آيا اين مطلب بدين معناست كه نبايد از اينترنت به كارگيري كرد يا اين كه به فرزندان اجازه نداد از وب به كار گيري كنند؟ كاربران در دنياي اينترنت مي‌توانند تجربه هاي مثبتي داشته باشند . ولي در اين تجربه نيز نظير هر عمل ديگري از گزاره رفتن به مدرسه، آشپزي، دوچرخه سواري و مسافرت، مخاطراتي وجود داراست . دنياي وب مثل بقيه بخش‌هاي جامعه از اشخاص مختلفي تشكيل شده هست . كاربران مي‌توانند بهره هاي زيادي از اينترنت ببرند البته ممكن است از اين شيوه قضيه سوء به كار گيري و آزار هم قرار گيرند و حتي سلامتي­شان به خطر بيفتد . اما از ديگر سو تاثيرات منفي هم وجود دارد كه درصورت دقت نكردن به آن، سالم اين نسل و در غايت تندرست جامعه را به خطر خواهد انداخت .خردسال ها در هنگام بر خط ( آن لاين ) بودن، با خطرها گوناگوني مواجه اند . 
برخي از اين خطرها چنين است: قرار گرفتن در معرض منابع غير مناسب تبليغ مواد مخدر، الكل، سيگار و خطرها رواني مشكلات حقوقي و مالي مبني بر دسترسي خردسالان به شماره كارت اعتباري والدين تجاوز به حريم خصوصي كاهش استعدادهاي مخفي كودك سوء كاربري از اتاق هاي راي زني يا اين كه چت روم ها وب و بازي و سرگرمي هر چند بازي و سرگرمي يكي از نيازهاي حساس براي تخليه هيجان و رويش خلاقيت هاي فرضي به شمار ميرود، ولي تاثير بازيهاي وحشتناك يا اين كه به كارگيري بيش از حد از اين سرگرمي ها، علاوه بر توليد مشكل‌ها روحي، عدم توانايي در مهار كردن تمايلات، ساخت بي ارادگي و تنبلي، معضلات جسماني هم براي خردسال ها در حال رويش ايجاد مي‌نمايد كه مشكل ها بينايي ناشي از تمركز و قربت با نمايشگر رايانه، صدماتي كه به سامانه اسكلتي در اثر نشستن طولاني و نامطلوب وارد مي گردد و چاقي از آن گزاره مي‌باشد . در حاليكه بازيهاي رايانه اي سلامت محور، با رعايت اصول سلامتي خواهد توانست در فراگيري سلامت جامعه نقشي اساسي داشته باشد . 

طراحي اپليكيشن در مشهد

موضوع:
برچسب‌ها: طراحي سايت، طراحي اپليكيشن،

نويسنده :امين طيرانيان
تاريخ: ۱۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۳۱:۲۳

لهجه پي‌اچ‌پي با انگيزه تاليف اسكريپتهاي وب متن شد . در واقع هدف ، فرارو گريز از پيچيدگيهاي Perl و تاليف CGI با زبانهايي مانند C و ارائه دستوراتي معمولي براي طراحان صفحه هاي اينترنت بود . 
پي اچ پي اول زباني با اوامر محدود و معمولي بود كه عمده براي كارهاي معمولي و براي طراحان اينترنت سايتها و نه برنامه نويسان حرفه‌اي بود . اين لهجه كم ناچيز پيشرفت كرد و بخصوص Open Source بودن آن باعث تسريع در پيشرفت آن شد . در مرحله اوليه تعداد دستورات و توابع اين زبان توسعه پيدا كرد بطوريكه روز جاري هم براحتي كارهاي نسبتا پيچيده اي نظير فعاليت با سوكتها يا تصاوير با توابع اين لهجه قابل اجرا است . همينطور از نظر معماري اين زبان با پشتيباني از شي گرايي پيشرفت مهم ديگري داشته است . پي اچ پي به طور كلي يكي از زبانهاي معمول براي تاليف اسكريپتهاي اجرايي در محفظه يونيكس ، لينوكس (هرچند كه در ويندوز هم به خير اجرا مي شود) و كار با نرم افزار مديريت خزانه اطلاعات MySQL است . 

سئو در مشهد


گويش ASP .net چه مي باشد ؟ يكي از لهجه هاي برنامه نويسي حرفه اي براي طراحي وبسايت ، ASP .NET مي باشد . ASP .NET نسل نو ASP مي باشد . كه با ASP كلاسيك سازگار نيست، البته ممكن هست ASP .NET دربرگيرنده ASP كلاسيك باشد . صفحه ها ASP .NET تأليف شده اند، كه موجب پرسرعت تر شدن آن از ASP كلاسيك گرديده است . ASP .NET دارنده پشتيباني بهتر زبان، يك تيم گران قدر از در اختيار گرفتن هاي كاربر، قطعات مبتني بر XML، و تأييد يكپارچه نام و نشان استفاده كننده است . 
صفحه ها ASP .NET داراي پسوند aspx . است، و به طور معمول در VB (ويژوال بيسيك) يا #C (سي شارپ) نوشته مي شود . كنترل هاي استفاده كننده در ASP .NET مي بضاعت و توان به زبان هاي مختلف، از پاراگراف ++ C و جاوا متن شود . 
زماني كه يك مرورگر درخواست يك فولدر ASP .NET را دارد، موتور ASP .NET فولدر را مي خواند، اسكريپت را در فولدر اجرا و تأليف مي كند، و سود را به شكل گويش HTML ساده به مرورگر برمي‌گرداند . 
سرعت لهجه php فراتر ميباشد يا اين كه ASP ؟ يكي از دلايلي كه برنامه نويسان پي اچ پي براي دفاع از آن مطرح مي كنند سرعت آن است و مي گويند كه سرعت php از asp .net اكثر است، در حاليكه آزمايشات انجام گرديده فيض تماما گوناگون را نشان مي دهند . از نظر منطقي هم چنين چيزي قابليت ندارد به اين استدلال كه كدهاي خروجي asp .net در سمت سرور تفسير نمي شوند و به فيس dll مي‌باشند و web server در زمان اجراي كدها هيچگونه هنگامي براي تعبير و تفسير آنان نمي گذارد و با سريعترين بازه ممكن اجرا مي شوند . 
لذا چنين حرفي هيچ اساس و اساس علمي ندارد . سرعت asp .net قابل مقايسه با ساير لهجه ها و تكنولوژي‌ها نميباشد و به مقدار قابل توجهي مخصوصاً در وقتي كه ميزان داده ها افزايش مي يابد فراوان سرعت بالا خيس ميباشد . 

موضوع:
برچسب‌ها: سئو در مشهد،

نويسنده :امين طيرانيان
تاريخ: ۱۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۳۱:۱۵

لهجه پي‌اچ‌پي با انگيزه تاليف اسكريپتهاي وب متن شد . در واقع هدف ، فرارو گريز از پيچيدگيهاي Perl و تاليف CGI با زبانهايي مانند C و ارائه دستوراتي معمولي براي طراحان صفحه هاي اينترنت بود . 
پي اچ پي اول زباني با اوامر محدود و معمولي بود كه عمده براي كارهاي معمولي و براي طراحان اينترنت سايتها و نه برنامه نويسان حرفه‌اي بود . اين لهجه كم ناچيز پيشرفت كرد و بخصوص Open Source بودن آن باعث تسريع در پيشرفت آن شد . در مرحله اوليه تعداد دستورات و توابع اين زبان توسعه پيدا كرد بطوريكه روز جاري هم براحتي كارهاي نسبتا پيچيده اي نظير فعاليت با سوكتها يا تصاوير با توابع اين لهجه قابل اجرا است . همينطور از نظر معماري اين زبان با پشتيباني از شي گرايي پيشرفت مهم ديگري داشته است . پي اچ پي به طور كلي يكي از زبانهاي معمول براي تاليف اسكريپتهاي اجرايي در محفظه يونيكس ، لينوكس (هرچند كه در ويندوز هم به خير اجرا مي شود) و كار با نرم افزار مديريت خزانه اطلاعات MySQL است . 

سئو در مشهد


گويش ASP .net چه مي باشد ؟ يكي از لهجه هاي برنامه نويسي حرفه اي براي طراحي وبسايت ، ASP .NET مي باشد . ASP .NET نسل نو ASP مي باشد . كه با ASP كلاسيك سازگار نيست، البته ممكن هست ASP .NET دربرگيرنده ASP كلاسيك باشد . صفحه ها ASP .NET تأليف شده اند، كه موجب پرسرعت تر شدن آن از ASP كلاسيك گرديده است . ASP .NET دارنده پشتيباني بهتر زبان، يك تيم گران قدر از در اختيار گرفتن هاي كاربر، قطعات مبتني بر XML، و تأييد يكپارچه نام و نشان استفاده كننده است . 
صفحه ها ASP .NET داراي پسوند aspx . است، و به طور معمول در VB (ويژوال بيسيك) يا #C (سي شارپ) نوشته مي شود . كنترل هاي استفاده كننده در ASP .NET مي بضاعت و توان به زبان هاي مختلف، از پاراگراف ++ C و جاوا متن شود . 
زماني كه يك مرورگر درخواست يك فولدر ASP .NET را دارد، موتور ASP .NET فولدر را مي خواند، اسكريپت را در فولدر اجرا و تأليف مي كند، و سود را به شكل گويش HTML ساده به مرورگر برمي‌گرداند . 
سرعت لهجه php فراتر ميباشد يا اين كه ASP ؟ يكي از دلايلي كه برنامه نويسان پي اچ پي براي دفاع از آن مطرح مي كنند سرعت آن است و مي گويند كه سرعت php از asp .net اكثر است، در حاليكه آزمايشات انجام گرديده فيض تماما گوناگون را نشان مي دهند . از نظر منطقي هم چنين چيزي قابليت ندارد به اين استدلال كه كدهاي خروجي asp .net در سمت سرور تفسير نمي شوند و به فيس dll مي‌باشند و web server در زمان اجراي كدها هيچگونه هنگامي براي تعبير و تفسير آنان نمي گذارد و با سريعترين بازه ممكن اجرا مي شوند . 
لذا چنين حرفي هيچ اساس و اساس علمي ندارد . سرعت asp .net قابل مقايسه با ساير لهجه ها و تكنولوژي‌ها نميباشد و به مقدار قابل توجهي مخصوصاً در وقتي كه ميزان داده ها افزايش مي يابد فراوان سرعت بالا خيس ميباشد . 

موضوع:
برچسب‌ها: سئو در مشهد،

نويسنده :امين طيرانيان
تاريخ: ۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۲۹:۵۴

براي اينكه بتوانيد بفهميد PageRank ( سكو ) پباده سازي وب وب سايت شما و يا اين كه طراحي وبسايت ساير افراد در موتور هاي كاوش يكسري مي‌باشد ، ميتوانيد نوار ابزار گوگل را با نام Google’s toolbar نصب نماييد . گوگل يك نمودار كوچك سبز رنگ دارااست كه مرتبه ي هر طراحي اينترنت تارنما را از ۰ تا ۱۰ نمايش مي دهد . اضطراري مي‌باشد دقت داشته باشيد كه جايگاه نشان داده شده در نوارابزار گوگل به فيس تخميني در مقوله سئو مي باشد و ممكن هر سه ماه يكبار به روز گردد . 
با صرفه سازي تارنما و الگوريتم گوگل در مقدمه كه سيستم PageRank ابتكار عمل شد صرفا گوگل از اين تكنولوژي به تيتر مقوله اي در با صرفه سازي وب تارنما به كار گيري مي كرد ، ولي هنگامي ديگر موتور هاي جستجو متوجه شدند كه تا چه مقدار سيستم PageRank در ارتقا صحت و اعتنا گوگل نقش داشته مي‌باشد ، نسبتاً تمام آن‌ها سيستم PageRank را در گوشه اي از الگوريتم خودشان در سئو قرار دادند . در پيشين در حالي كه بسياري از پباده سازي اينترنت وب سايت ها در هم اكنون عمل كردن براي افزودن سيستم PageRank به الگوريتم هاي جستجويشان بودند ، برخي ديگر نتوانستند صبر كنند تا خودشان بسازند و سيستم PageRank را از نحوه گوگل اعمال كردند . (مثلا وب سايت ياهو مدتي از اين روش كار مي كرد . ) صرف نظر از موتور هاي كاوش ، متخصصين باصرفه سازي تارنما موتور هاي كاوش (بهينه سازي سايتs : Search Engine Optimization Specialists ) ، خريداران لينك ، صاحبان وب سايت ها ، فروشگاه داران ، و هركسي كه به فهميدن بها سايت علاقه مند بود ، به PageRank وب وبسايت در موتور هاي جستجو نگاه مي كردند تا بفهمند يك پباده سازي اينترنت وب سايت تا چه اندازه مهم است . 

سئو در مشهد
پيج رنك در سئو سايت زماني كه گوگل در مدت ابتدايي خويش به راز مي موفقيت ، PageRank صرفا ترازو و فاكتور براي سكو بندي يك پباده سازي وب سايت و سئو اينترنت سايت محسوب مي شد . اما به زودي هنگامي كه جامعه ي سئوپي به اينمساله پيروزي ، كارايي در پيدا كردن خط مش هايي براي ارتقاء تصنعي و مصنوعي و ساختگي PageRank خود كردند . اين طراحي وب سايت ها اعتبار بيشتري پيدا كردند نسبت به اعتباري كه گوگل در مبحث سئو اينترنت سايت تفكر مي كرد بايد داشته باشند . بدين ترتيب گوگل و ديگر موتور هاي كاوش پي بردند كه تا چه ميزان به PageRank اهميت بدهند و در ارتفاع سال ها اهميت PageRank كاهش يافت . يكي از تاكتيك هاي گوگل اين ميباشد كه مقادير PageRank هر اينترنت سايت را در نوارابزار خويش در سال تنها ۴ توشه به روز مي نمايد به جاي اين كه هر هفته اين كار را انجام دهد .و اين فعاليت متخصص ها بهينه سازي سايت موتور هاي جستجو ( سئو تارنما ) را طاقت فرسا خيس مي كند تا دقيقا بفهمند درجه حقيقي وواقعي يك طراحي وب سايت و هم سئو وب وبسايت چندين است . تاكتيك ديگر گوگل جلوگيري از پباده سازي اينترنت وبسايت هايي هست كه مبادرت به فروش پيوند اينترنت وبسايت هاي ديگر به منظور ارتقا درجه در پباده سازي سايت خويش مي كنند . از طرفي گوگل به راحتي نمي تواند از اين تاكتيك استفاده نمايد زيرا مي بايست ريسك مرتبه مناسب ندادن به يك وب وبسايت عالي را بپذيرد اين يك نزاع ميان گوگل و متخصصين سئو وب وب سايت ميباشد كه به زودي نقطه نهايي نمي پذيرد . 
سئو وب تارنما و لينك گذاري به تراز اي رسيده ايم كه شما حقيقتا بايد كاري را انجام دهيد . گرچه طاقت فرسا مي‌باشد اما دريافت كردن يك PageRank بالا براي طراحي تارنما مي بايست قسمتي از استراتژي طولاني مدت شما درسئو و باصرفه سازي وب وبسايت باشد . صرفا راهي كه پباده سازي تارنما شما حاذق ميباشد PageRank كسب نمايد اين مي باشد كه پيوند طراحي اينترنت وبسايت شما در دست‌كم يك اينترنت وب سايت كه در هم اكنون حاضر دارنده PageRank ميباشد قرار بگيرد ، اين به اين معناست كه به چنگ آوردن يك تن پيوند در پباده سازي وب سايت هايي كه دارنده PageRank صفر مي باشند به امتياز وب وبسايت شما هيچ كمكي نخواهد كرد . در صورتي كه قرار به چنگ آوردن لينك طراحي اينترنت وبسايت شما در وب سايتي با PageRank شش مي تواند به زودي پباده سازي وبسايت شما را به PageRank شش برساند ، در صورتي‌كه پباده سازي اينترنت وب سايت شما توسط گوگل از حيث سئو سايت بررسي گرديده و دارنده تعداد انبوه لينك و پيوند به ديگر پباده سازي اينترنت سايت ها نباشد . روند ي ارتقا پيج رنك پباده سازي سايت و سئو وب وبسايت به طور بدون واسطه به كسب لينك و پيوند بستگي دارد . كسب پيوند به معناي قرار دريافت كردن لينك طراحي وبسايت شما در وب وبسايت هاي ديگر به طور طبيعي و يا اين كه از نحوه خريد لينك و پيوند مي باشد . ما هر دوي اين مباحث را با جزئيات عمده پوشش خوا‌هيم اعطا كرد و شما بايد هريك از مطالب را بخوانيد تا با مزيت ها و بدي هاي هر كدام از منظر سئو سايت و بهينه سازي اينترنت سايت آشنا گرديد . 
تگ تيتر ( title tag ) در باصرفه سازي وب سايت اولي و حساس ترين اقدام سئوكه بايد بر روي صفحه ها خود انجام دهيد تگ عنوان ( title tag ) مي باشد . بسياري از اشخاصي كه از طريق منابع فرنگي و يا اين كه ويرايشگر متن WYSIWYG استعمال مي كنند ، قرار دادن تگ meta را كه مي تواند براي آن ها محبوبيت متعددي در موتور هاي كاوش و مقوله سئو سايت داشته باشد را فراموش مي كنند . فوايد به كار گيري از تگ هاي تيتر كه در باصرفه سازي وبسايت به كارگيري مي شود مشتمل بر ۳ بخش مي باشد : ۱ – كاربري كه براي كلمه داراي اهميت شما جستجو كرده مي باشد ، در صورتي كه عنوان پباده سازي وب سايت شما مثل عبارت كاوش گرديده باشد ، پيوند و عنوان طراحي وب سايت شما را به چهره معلوم (هايلايت ، پر رنگ ، bold) شده مشاهده مي نمايد و اين به طور جدا مي تواند تعداد كليك براي طراحي اينترنت سايت شما را افزايش دهد نسبت به زماني كه از تگ تيتر استفاده نشده مي باشد . ۲ – منجر ارتقا درجه بندي ( ranking ) شما در موتور هاي جستجو خواهد شد . ۳ – به موتور هاي كاوش كمك مي كند تا بين صفحاتي كه ممكن هست شبيه نيز باشند تفاوت قائل شود . 
ارتقاء تعداد كليك به واسط سئو با صرفه سازي وب سايت در موتور هاي جستجو فقط قرار گرفتن در جايگاه هاي برتر و صفحات اوليه موتور هاي كاوش نيست ، بلكه به معناي جذب اندازه ترافيكي هست كه شما از پباده سازي وب سايت خويش توقع داريد . در صورتي‌كه شما براي عبارت ” كلاه هاي بدون پول ” رنك #۶ داشته باشيد ، هنگامي كه كاربري عبارت ” كلاه هاي رايگان ” را كاوش مي كند ، در صورتي كه عبارت جستجو شده در تيتر طراحي اينترنت تارنما شما مو جود نباشد ، كاربر فرق زيادي دربين پباده سازي وبسايت شما و ديگر طراحي وب وبسايت ها مشاهده نمي نمايد . در صورتي كه تيتر طراحي وبسايت شما مشتمل بر واژه كليدي مسئله لحاظ شما باشد ، استفاده كننده با جستجوي كلمه و واژه كليدي ، تيتر پباده سازي اينترنت وبسايت شما را به فيس برجسته و معلوم ( bold ) مشاهده مي كند و اين به مقدار فراوان زيادي ميل استفاده كننده را براي مشاهده طراحي وب سايت/span> شما ارتقاء مي دهد . 
بهبود رنكينگ در اجراي سئو سايت بخش اعظم مردمان اعتقادوباور دارا هستند كه عنوان طراحي وبسايت جايي مي‌باشد كه بايستي اسم تجاري و يا اين كه نام دامنه خود را ذكر كنند . اين تماما خطا مي باشد و عنوان صفحه ها يكي از آسان ترين منش هايي است كه شما مي توانيد به موتور هاي كاوش از منظر سئو وب سايت بگوييد كه برگه موضوع لحاظ از طراحي وب تارنما شما در چه موردي ميباشد و نيز صفحه هاي پباده سازي وب سايت شما چه طور طبقه بندي شده اند . در حالي كه بخش اعظمي از افراد به عنوان صفحه ها از منظر سئو سايت اعتنا ندارند ، موتور هاي كاوش به آن دقت مي نمايند . شما مي توانيد با قرار دادن كليدي ترين لغت ها اساسي در عنوان طراحي سايت خود ، از اين مجال به كار گيري فرماييد براي اين كه جايگاه بالايي را براي عبارات مهم مسئله عشق و علاقه خود بدست بياوربد . اگر شما هنوز مايليد كه عنوان پباده سازي اينترنت وب سايت شما شامل نام كمپاني و يا اين كه دامين شما ياشد ، مي توانيد نام تجاري و يا دامين پباده سازي سايت خود را آن‌گاه از لغت ها حياتي و بعد از آن از خط مسافت قرار دهيد كه از حيث سئو وبسايت موثرتر خواهد بود .( براي مثال ” كلاه هاي مجاني - yourcompany .com “) بدين منظور كه نشان دهيد اين لغات مهم از منظر سئو اينترنت تارنما براي شما مضاعف حساس ميباشند . 

موضوع:
برچسب‌ها: سئو در مشهد،

نويسنده :امين طيرانيان
تاريخ: ۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۴۰:۱۰

ايجاد محتوا چيست؟ امروزه تاكيد بيشتر سئو بر ساخت محتوا با كيفيت مي باشد . توليد محتواي با كيفيت سبب ساز مي شود كه جايگاه وب سايت شما به طور چشمگيري ارتقاء پيدا كند . براي همين اكثر مديران سايت ها يكي از بخش هاي خود را به توليد محتوا اختصاص داده اند و تلاش مي كنند كه بلاگ نويسان با تجربه اي را در اين زمينه استخدام نمايند . 

سئو در مشهد
يك عدد از مشكلات اصلي اين بلاگ نويسان، ساخت محتواي مطلوب با كسب و عمل مي باشد . اين‌كه به چه شكل محتوايي را توليد كنند كه مطلوب با مخاطبان وبسايت باشد و پيدا كردن يك مرجع معتبر به طور كامل سخت مي باشد . 
ما در اين مقاله سئو ميخواهيم در خصوص استراتژي همين نقص‌ با شما حرف كنيم .اين كه شما چه گونه يك محتواي مطلوب ايجاد نمائيد و چه مواردي براي آن نياز داريد . پس با سئوكار باشيد . 
داشتن ايده براي ايجاد محتوا اولين گام توليد ايده ايجاد محتوا مي باشد . شما نخستين بايد زمينه اينترنت سايت و مقاله ها خويش را انتخاب كرده و بعد از آن براساس آن ها شروع به ايجاد ايده و يك موضوع تازه نمائيد . يك دفترچه در كنار خويش داشته باشيد و موضوعات داراي ارتباط را بنويسيد و شايسته ترين موضوع را گزينش نماييد . 
ليست كلمه ها حياتي را تهيه و تنظيم كنيد ايجاد محتوا يكي از عارضه ها فني كه شما به توليد محتوا ميپردازيد، به فعاليت بردن لغت ها حياتي باطن وبسايتتان ميباشد . ليست كلمه ها اساسي كه ميخواهيد برروي آن‌ها برنامه ريزي نماييد را بنويسيد و آغاز به تاليف كنيد .براي اينكار مي‌توانيد از ابزارهاي سئو براي توليد محتوا استفاده كرده و كلمات و عبارت داراي ارتباط كه بيشترين كاوش را دارا‌هستند را بيابيد . 
از ابزارهاي توليد كننده عبارت مرتبط با لغات مهم استفاده كنيد ابزار ساخت محتوا غير از گوگل، ابزارهاي بخش اعظمي وجود دارند كه با توجه به واژه و كلمه اساسي ، عبارت قضيه لحاظ را ساخت مي‌نمايند . يك عدد از ابزارها و وبسايتها ubersuggest هست كه بهترين عبارتهاي كه دارنده بيشترين اندازه كاوش مي باشند را به شما نشان مي دهد . 
نوشتن تيتر در ايجاد محتواي گيرا و جذاب متسفانه يك عدد از مطرح ترين اشتباهاتي كه اشخاص جديد در تاليف محتواي خود مي كنند، تيتر محتواي خويش را دست قليل مي گيرند يا يك عنوان كلي مي نويسيند نظير " روشهاي افزايش بازديد وب سايت " اين تيتر علاوه براينكه تكراري مي باشد مخاطبان كمتري به خويش مي گيرد . عنوان مهم ترين بخش مي‌باشد چون درعنوان مي توانيد لغت ها اساسي و يا عبارتهاي داراي اهميت را به طور هوشمندانه به عمل ببريد و از كليه مهمتر اينكه اين تيتر محتواي شماست كه كاربر را جذب مي كند پس در تاليف آن توجه بسياري كنيد . 
محتواي وبسايتهاي حريف خويش را بررسي كنيد پيشين از ساخت محتوا، مقاله ها وبسايتهاي رقيب را چك كرده و تلاش نماييد كه كاستي هايي كه در ساخت محتوا آنان وجود داراست را در بخش محتواي سايت خويش رفع نماييد در صورتي‌كه نيز ابدا درحوزه كاري شما مقاله نيكي وجود ندارد، اين كاملا به نفع شماست و حتمي نميباشد كه تلاش متعددي براي بالا آمدن وبسايت خود بكنيد . 
نياز استفاده كننده در توليد محتوا را در نظر بگيريد مخاطب كليدي محتواي وبسايت شما، كاربرانتان مي باشند پس مي بايست محتوايي ايجاد نماييد كه نياز هاي آنها، مسائل روزانه و همگي خصوصيت هايي كه به دنبال مي‌باشند را مسئله پوشش قرار دهد . كاربران، ساعت هايي متعددي را دراينترنت تلف مي كنند تا بتوانند مقاله مسئله نياز خود را پيدا كنند، در حالتي كه شما بتواند نيازهاي اصلي آن ها را از شيوه ايجاد محتوا زمينه پوشش قرار دهيد، مي‌توانيد به يك مبداء معتبر تبديل شويد . 
به موضوع كليدي سطحي نپردازيد يكي از مشكلات اساسي اكثر مقاله‌ها وبسايتها اين مي باشد كه مطالب تماما تيتروار و فارغ از بيان جزييات مطرح مي شود .در صورتيكه شما به مساله تخصصي مي پردازيد، بايستي همت فرمائيد تمامي داده ها و مسائل جز آن را بيان فرماييد . جزيي پرداختن به موضوع با اهميت منجر تمايز وبسايت شما با ديگر افراد مي شود . 
در يك سري مقاله متعدد به ارزيابي موضوع بپردازيد گاهي برخي از موضوعات ميباشند كه چند جنبه براي توضيح دارند البته با يك قضيه يكسان . براي مثال همين مطلب كه براي شما نوشتيم . منش هاي ساخت محتوا فراواني با جنبه هاي مختلفي وجود دارد . شما مي توانيد در هر مقاله، راه و روش ها و ايده هاي گوناگون را توضيح دهيد . البته اين نكته را در نظر بگيريد كه ايده هاي شما بايستي دارنده جنبه هاي مختلفي باشند نه اين كه دنباله نيز باشند .
مخالف ساير بنويسيد اذن بدهيد كه با يك مثال اين قضيه را ابلاغ كنيم . شما به عنوان يك بازارياب محتوا نقش مفيد شبكه هاي اجتماعي را م يدانيد و آن را يك نياز واجب مي دانيد و كليه در اين خصوص داراي نظر يكسان با شما هستند ولي شما ايندفعه به جاي خوبي كانال هاي اجتماعي براي بازاريابي محتوا، ضررهاي آن را بنويسيد . اين مدل مقالات نشان مي‌دهد كه شما به نكاتي دقت ميكنيد كه ديگرافراد توجهي نمي كنند و سبب تمايز شما با ديگرافراد مي شود . به اينها در دنياي ايجاد محتوا مي گويند " تكنيك خوانده شدن مطلب " يك ليست از مقالات توليدي خود داشته باشيد يك ليست بي نقص از تمامي مقالات توليدي وب وبسايت خويش تهيه و تنظيم فرماييد . مزيت اينكار اين مي باشد كه شما به راحتي مي توانيد نسبت به قضيه اصلي سايت خود، به بقيه بخش ها بك پيوند بدهيد . 
شايسته ترين مقاله‌ها توليدي ديگر وب تارنما را قرار دهيد مدام مي باشند اشخاص متخصصي كه براي ديگر وبسايتها مي نويسند . شما مي بايست اين اشخاص را پيدا نمائيد و مقاله‌ها آنان را در وب سايت خويش قرار دهيد . منظور ما نسخه برداري كردن نميباشد بلكه به خط مش و نگارشي گوناگون محتواي آن ها را با ذكر مبداء در بخش مقاله‌ها خود قرار دهيد . اما خوب تر اين تكنيك را هفتگي يا ماهانه انجام دهيد . اين عمل منجر مي شود كه سايت هاي رقيب شما اقدامي شبيه شما انجام داده و كه سبب ساز لينكدهي به سايت شما مي شود . 
مقاله ها آموزشي ساخت كنيد افزايش ترافيك با توليد محتوا هميشه مردمان دنبال پاسخ سوال "چگونه " مي باشند پس بايستي در توليد محتواي خود بتوانيد به اينگونه سوالهاي پاسخ دهيد . خيلي از يوزرها مي باشند كه دارنده ايده هاي آموزشي مي باشند، شما مي توانيد با امداد آن‌ها يك مطلب آموزشي توليد فرمائيد و همچنين به آنان ياري كرده ايد كه مقاله و محتواي آن ها در وب نشان داده شود . يك مزيت اين رويه اين ميباشد كه نويسندگان محتواي شركت شما، در رزومه كاري خويش اسم كمپاني و وب سايت شما آورده كه كمك به برندسازي شما هم مي‌كند . 
كليه رازها و افسانه هاي كسب وكار خويش را ابلاغ كنيد هر كسب و كاري براي خويش داراي رازها و افسانه هاي متعددي مي باشد كه گاهي اين مساله سبب غلط كاربر و اطلاع خطا به آن ها مي شود . شما مي بايست كليه اين رازها و شايعات را ابلاغ نماييد و ابلاغ و دليل هاي كافي آن ها را رد يا اين كه اثبات فرمائيد . 
فرمت مقالات خويش را در توليد محتوا پيدايش كنيد هميشه روش هاي جديد توليد محتوا ساخت مي شود . شما بايد به تيتر يك بازارياب محتوا، داده ها خود را در اين قضيه به روز نمائيد . بهترين نقطه آغاز نيز مقاله ها قديمي و بازنشر دوباره آن‌ها مي باشد البته به طوري كه پيوند نشاني عوض نشود يا قضيه مهم مقاله تغيير‌و تحول نكند . امروزه توليد اينفوگرافيك يا عكس بيشترين تاثير را برمخاطب دارد، همينطور گونه فونت هايي نيز كه به كار گيري مي شود بر مقدار خوانايي تاثير بسزايي دارد پس مي بايست دراين خصوص اطلاعات خود را پيدايش فرمائيد و از تكنيك هاي فرمتي جديد به كارگيري فرمائيد . 
سئو مكانيكي وقتي كه ايجاد محتواي شما تمام شد، فعاليت و وظيفه مهم شما آغاز مي شود . محتواي خويش را براساس سئو بنوسيد . يعني همگي تكنيك ها مانند به كاربردن لغات كليدي، تيتر ها و چگالي را براساس آخري الگوريتم سئو رعايت نماييد . 
نكات نگارشي را در ساخت محتوا به صحت رعايت كنيد يك عدد از نكات اساس و اول اي كه بايستي گذشته از تكثير مقاله به آن توجه ويژه نمود، نكات نگارشي مي‌باشد . به كار بردن صحيح اين نكات مانند ويرگول، كاما و نقطه وغيره از اهميت ويژه اي در ساخت محتوا برخوردار است . به عمل بردن اشتباهي هركدام از اين قواعد، سبب ساز كج فهمي مقاله توسط خواننده مي شود و كليه زحمات شما را هدر مي دهد . 
مطالب طولاني بنويسيد مقدار يك محتواي استاندارد براي وبسايت، ميان 2 تا 3 هزار واژه و كلمه مي باشد . حداقل تعداد كلمه اي كه ميتوانيد به عمل ببريد 500 كلمه و واژه مي‌باشد .اگر مطلب شما كمتر از 500 واژه باشد، از نظر گوگل ممكن هست جريمه گرديد زيرا اصلا وب لاگ در حيث گرفته نمي شود و درصورتي كه عمده از 4 هزاركلمه باشد، خوب تر هست آن را در دو مقاله تقسيم فرماييد . 
متا تگ ها عنوان را بدون شوخي بگيريد اولين گزيده كه توسط گوگل خوانده مي شود، متا تگ تيتر مي باشد . پس بايستي مطلوب با نوشته بنويسيد چون در صورتيكه گوگل متوجه شود كه عنوان شما هيچ ارتباطي با محتواي شما ندارد، تارنما شما را جريمه خواهد كرد . 
متا تگ توضيحات را فراموش نكنيد اين متاتگ هم مثل تيتر از اهميت ويژه اي برخوردار است و به بهينه سازي درجه وبسايت شما امداد اكثري مي كند . هنگامي كه وب سايت شما بوسيله موتور كاوش در برگه نشان داده مي شود، توضيحات شما، تحت عنوان سايت شما نشان داده مي شود . گوگل يك عدد از متاتگهايي را قضيه آناليز قرار مي دهد، همين متا تگ توضيحات مي باشد . در مطلب هاي كمتر از 500 كلمه و واژه نوشتن اين متاتگ الزامي مي باشد البته در بيشتر مقاله‌ها در صورتيكه هم ننوشتيد، خويش گوگل متوجه مي شود و به نوعي ساخت مي نمايد . 
لغت ها مهم را به درستي به كار گيري كنيد هيچ موردي مثل كلمه ها كليدي، نمي تواند جايگاه وبسايت شما را حاد كند . متسفانه بخش اعظم توليدكنندگان محتوا تامل مي نمايند هر چه بخش اعظم واژه مهم را به كارگيري كنند، اقبال نشان دادن مطلب آن‌ها بخش اعظم مي باشد . براساس چگالي كلمات كليدي، متوسط استعمال هر كلمه، 2 الي 3 درصد كل عبارات در يك مطلب مي باشد . 
از تكنيك هاي كلاه سياهي در ايجاد محتوا به هيچ وجه استفاده نكنيد گوگل اصلا تكنيك هاي كلاه سياهي را دوست ندارد و سريعا متوجه شده و هر وبسايتي را كه از اين تكنيك ها استفاده كرده باشد مورد جريمه گوگل قرار مي گيرد . 
ايجاد پيوند هاي داخلي دربين صفحه هاي وب سايت شما هنگامي كه يك برگه اي را ايجاد مي كنيد، آنگاه از مدتي به وسيله گوگل ايندكس مي شود . در صورتيكه اين صفحه بعدا خوانده نشود، سكو اي كه وب سايت شما به وسيله اين برگه بدست آورده است، اندك ناچيز از دربين ميرود پس شما بايد با به كار گيري از تكنيكهايي مجدد اين برگه را به گوگل نشان دهيد و شايسته ترين تكنيك ايجاد لينك و پيوند هاي داخلي دربين صفحات ميباشد علي الخصوص ميان مطلب هاي متفاوت . 
معرفي مرجع و لينك و پيوند به آن درصورتي كه مقاله خويش را وبسايتي ديگر رونوشت كرده ايد، بهتراست منشاء آن را ذكر نمائيد و لينك و پيوند به منشا آن را قرار دهيد تا توسط گوگل جريمه نشويد و اينكه استفاده كننده به شما اطمينان مي‌كند كه محتواي توليدي شما داراي اعتبار مي باشد . 
صورت و زيرعنوان را فراموش نكنيد در توليد محتوا بايستي به چندين نكته توجه داشته باشيد : نخستين اين كه تاليف نوشته خالي منجر اذيت شدن استفاده كننده مي شود و ميتوان اعلام كرد كه به هيچ وجه نوشته شما به هيچ وجه خوانده نمي شود . بايد عملكرد فرماييد متن خويش را بشكنيد و براي هر قسمت يك زيرعنوان جدا و عكس به كار ببريد زيرا سبب بهتر خوانده شدن متن مي گردد و استفاده كننده متن شما خوب تر درك مي‌نمايد . 
محتواي شما بايد در موبايل تلفن همراه به صحت نشان داده شود ايجاد محتوا و مشاهده در موبايل امروزه اكثرا يوزرها از روش موبايل موبايل خويش به اينترنت متصل مي شوند پس محتواي شما مي بايست به خوبي در گوشي ها نمايش داده شود . مهم‌ترين بخش اندازه قلم متن مي باشد . 
خود را معرفي كنيد براي كاربري كه براي توشه نخستين مقاله شما را مي خواند، خيلي مهمه كه بداند شما كي هستيد؟ بهتر هست در چكيده از مقاله، كمپاني و خدمات خود را معرفي كنيد مثلا مي توانيد براي مثال از شركت خويش استعمال نمائيد و تجربيات خود را قرار دهيد، چون هم مثال را براي كاربر ملموس خيس كرده ايد و همينطور خويش را معرفي كرده ايد . 
مقالات داراي ارتباط را بخش بندي كنيد يكي از راهكار هاي ساخت محتوا اين است كه هر محتوا و مطلب اي كه ايجاد مي شود، در يك بخش قرار گيرد چون هم استفاده كننده مي‌تواند با توجه به عشق و علاقه خويش وارد بخش مربوطه شود و هم لينك دهي داخلي آن سهل وآسان تر هست . 

موضوع:
برچسب‌ها: سئو در مشهد، رايا پردازش پارس،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ]